• Informacje na temat:

  marta jankowska i piotr jankowski

Artykuły na temat: marta jankowska i piotr jankowski
 • "Barwy szczęścia": Carrington - rozmowa z Piotrem Jankowskim

  Jego związek z „Barwami szczęścia” można porównać do starego małżeństwa. Przez lata pracy na planie przechodził różne stany - od euforii, po znużenie, kolejne wybuchy radości i zaskoczenia. Obecnie emitowane są odcinki 10. sezonu serialu, a on nie może się doczekać, co dla jego bohatera Piotra wymyślą scenarzyści.

 • Niebezpieczny sekret

  Szczęście rodziny Walawskich z "Barw szczęścia" jest zagrożone. Ewelina ma coraz więcej kontaktów z żoną Piotra (Piotr Jankowski). Czy zdradzi, że miała romans z jej mężem?

 • "Barwy szczęścia": Gdzie jest Marta?

  Krzepińskiego już w nim nie będzie! - Nie mogli zapaść się pod ziemię! - zdenerwuje się Artur (Jacek Rozenek), gdy razem z Walawskim (Piotr Jankowski) dotrze do Kur. - Obiecaj, że znajdziesz mamusię - poprosi(...) walki - powie Arturowi i Piotrowi komisarz Turkowski (Sebastian Skoczeń), a po chwili doda, iż po analizie profilu psychologicznego porywacza nie można wykluczyć, że zabił Chowańską, a potem popełnił...

 • Taneczna miłość Piotra Kupichy

  Nie wystąpił jako uczestnik w "Tańcu z gwiazdami", za to nagra teledysk do serial u "Tancerze" - chodzi o Piotra Kupichę i jego grupę Feel.

 • "Barwy szczęścia": Nowy numer Piotra

  Walawski (Piotr Jankowski) zdradzi Igę (Ada Fijał), która wróci do Polski z dzieckiem i ze wszystkiego zwierzy się Marcie (Katarzyna Zielińska) i jej mężowi.

 • Zdrada w "Barwach szczęścia"?

  Gorycz zdrady i ciężar odpowiedzialności za rodzinę. Marta (Katarzyna Zielińska) już poznała jedno i drugie. Czy ma znowu przez to wszystko przechodzić? I czy wystarczy jej sił, żeby jeszcze raz wybaczyć Piotrowi?

 • "Barwy szczęścia: Aresztowanie Piotra

  Walawski (Piotr Jankowski) na oczach Ewuni (Gabrysia Ziembicka), Marty (Katarzyna Zielińska) i Chowańskiego (Jacek Rozenek) zostanie zatrzymany przez policję w celu złożenia zeznań w związku(...)! Przecież to mu zrujnuje życie! - powie Marta Arturowi i przypomni mu, jak Iga odgrażała się, że Piotr pożałuje tego, że ją zostawił. - Muszę ją przekonać, żeby wycofała swoje zeznania - postanowi.

 • Kupicha z "Tancerzami"

  Lider zespołu Feel Piotr Kupicha nagrywa teledysk do serial u "Tancerze" - poinformowała TVP2.

 • "Barwy szczęścia": Szok! Marta zostanie uprowadzona wraz z córką!

  W drodze do Warszawy na rozprawę rozwodową mającą zakończyć małżeństwo Chowańskich Marta (Katarzyna Zielińska) zostanie uprowadzona z pociągu razem z towarzyszącą jej Ewunią (Gabrysia Ziembicka)! Obie przepadną bez śladu...

 • "Barwy szczęścia": Spór o dziecko

  Sporo będzie się w najbliższym czasie działo w życiu bohaterek serialu "Barwy szczęścia" . Marta załamie się, przez co jej szansa na opiekę nad Ewunią zmaleje. Natomiast Malwina i Kasia poznają nowych mężczyzn.

Zdjęcia na temat: marta jankowska i piotr jankowski
Wideo na temat: marta jankowska i piotr jankowski
 • "Zoom na miasto": Odcinek 262.

  - sprawdzimy, co słychać w wielkim świecie - kto jest kim w showbiznesie? Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Kurdej-Mania, Małgorzata Leitner, Piotr Sałata, Radek Rociński, Paulina Sykut-Jeżyna, Rafał Maślak, Magda Steczkowska, Alicja Szewczyk, Aleksandra Adamska - pojedynek na selfie: Robert Lewandowski, Karolina Pisarek, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Marta Wierzbicka, Marcin Tyszka, Sarsa, Jefferson