• Informacje na temat:

  marta kaczyńska jarosław kaczynski

Artykuły na temat: marta kaczyńska jarosław kaczynski
 • Znany dziennikarz wyjawia prawdę o Kaczyńskich! Już wiadomo, co łączy Martę i Jarosława!

  Do tej pory o tym, jak wyglądają relacje pomiędzy Martą Kaczyńską a Jarosławem Kaczyńskim, mogliśmy się tylko domyślać...

 • Lis z szansą na dwa Wiktory

  W poniedziałek, 11 maja, już po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają min. Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Lech Kaczyński, Donald Tusk, Edyta Górniak oraz Robert Kubica.

 • Marta Kaczyńska z mężem i synkiem na Wawelu. Odwiedziła grób rodziców

  Marta Kaczyńska (38 l.) ostatnio odwiedziła Kraków. To właśnie tam, na Wzgórzu Wawelskim, pochowani są jej rodzice. Wraz z mężem i synkiem złożyła kwiaty na grobie rodziców.

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Marta Kaczyńska z synkiem na rękach przed willą stryja

  Marta Kaczyńska (38 l.) odwiedziła niedawno swojego stryja Jarosława. Przed twierdzą na Żoliborzu pilnowaną przez policję zjawiła się z synkiem. Niemal natychmiast z pomocą przyszedł ochroniarz, który pomógł jej dźwigać torbę. Uwagę fotoreporterów przykuła szczególnie kusa mini, w jakiej zaprezentowała się była prezydentówna. Trzecie małżeństwo jej służy!

 • Mandaryna nadzieją

  Oficjalną listę sprzedaży płyt (OLiS) w Polsce opanowała wakacyjna stagnacja. Już kolejny tydzień z rzędu czołówka w zasadzie się nie zmienia, a na 1. miejscu mocno usadowił się album Crazy Frog, "Crazy Hits". Wydaje się, że jedyną szansą na przerwanie tej sytuacji jest Marta Wiśniewska, czyli Mandaryna. Jej drugi album "Mandarynkowy sen.com2me" zadebiutował od razu na 7. pozycji.

 • Szok! Marta Kaczyńska omal nie zginęła!

  Marta Kaczyńska (37 l.) najadła się ostatnio strachu. Bratanica prezesa PiS mogła przypłacić to nawet życiem...

 • Jest niespokojnym duchem

  Polsat News ma już 5 lat. Dorota Gawryluk opowiada jak stacja, a także ona sama, zmieniły się w tym czasie.

 • ​Społeczność LGBT: Jarosław Kaczyński najbardziej wpływową osobą w Polsce!

  Powstał pierwszy ranking 100 najbardziej wpływowych osób według środowiska LGBT. Co zaskakujące, jego zwycięzcą został, mimo braku deklaracji przynależności do mniejszości seksualnej, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (69 l.).

 • Zaskakujący testament Jarosława Kaczyńskiego!

  Był okres, gdy się ze sobą nie zgadzali. Dziś mówią jednym głosem. Czy Marta Kaczyńska (35 l.) odziedziczy cały majątek prezesa PiS. Jeden z tygodników dotarł do zaskakujących informacji...

Zdjęcia na temat: marta kaczyńska jarosław kaczynski
 • Marta Kaczyńska