• Informacje na temat:

  marta kaczyńska kiedyś

Artykuły na temat: marta kaczyńska kiedyś
 • Marta Kaczyńska podjęła ważną decyzję! Nie było jej łatwo

  Marcie Kaczyńskiej (36 l.) wakacje mijają na podróżowaniu z córkami. Kiedyś jej mama tak spędzała z nią urlop. Sentymentalna wyprawa dała Marcie odwagę, której potrzebowała. Już podjęła ważną decyzję.

 • KFF: Zawód paparazzo

  "Tu nie ma winy, nie ma kary, rozmawiamy przecież o szołbiznesie. Kradnę czasem ludziom ich prywatność" - mówi w pierwszej scenie dokumentalnego filmu "Paparazzi" najsłynniejszy polski fotograf gwiazd, Przemysław Stoppa. Film walczy o zarówno o Złotego Smoka, jak i Złotego Lajkonika podczas odbywającego się Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: Początek sądowej batalii!

  Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) nie widzieli się od miesięcy, ale ich pierwsze spotkanie po opuszczeniu przez adwokata aresztu nie należało do radosnych. Niedługo małżonkowie zobaczą się na sali sądowej.

 • Marta Kaczyńska i Piotr spędzili razem weekend. Były też ich dzieci

  To był zimny, listopadowy piątek. Jednak Marta Kaczyńska (37 l.) nie czuła chłodu. Pełna emocji wsiadła do samochodu i pojechała na dworzec kolejowy w Sopocie. Z pociągu intercity z Warszawy, wyszedł przystojny mężczyzna w eleganckim płaszczu i stylowo zawiązanym szaliku.   Piotr nie przyjechał sam. Towarzyszyło mu pięcioro dzieci, w tym troje jego własnych. Marta i ukochany wpadli sobie...

 • Marta Kaczyńska nie spodziewała się. Nieoczekiwany cios od męża!

  ...l.). Od tamtej pory adwokat spotyka się z córką regularnie. Bardzo zależy mu na odbudowaniu utraconej więzi z dzieckiem. Jednak na uratowanie rodziny nie ma już szans. Choć Marta nawet w najgorszych(...) znacznie więcej niż kiedyś, wspólnie spędzamy wolny czas z dziewczynkami. Oboje bardzo je kochamy. One są dla mnie najważniejsze" - podkreślała w jednym z wywiadów. W związku Kaczyńskiej zaczęło się...

 • Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy? To wszystko dla Pawła?

  Marta Kaczyńska (35 l.) już wkrótce zmieni swoje życie? Wieść głosi, że szykuje się ona do podjęcia kluczowej decyzji. To wszystko przez nową miłość?

 • Marta Kaczyńska nie przeszła obojętnie obok tego marzenia. To z myślą o dzieciach

  Marta Kaczyńska (37 l.) wie jak bardzo Ewa (14 l.) chce jeździć zawodowo, dlatego podarowała dziewczynce konia. W pasji do jeździectwa wspiera także młodszą córkę.

 • Marta Kaczyńska-Dubieniecka (35 l.) w ostatnim czasie widywana jest na salonach w towarzystwie nowego przyjaciela, Pawła. Wygląda na to, że o mężu Marcinie Dubienieckiem udało jej się zapomnieć. Ojciec adwokata nie kryje żalu.

 • Kim jest Piotr, narzeczony Marty Kaczyńskiej?

  Marta Kaczyńska ma za sobą dwa zakończone rozwodami małżeństwa, lecz najwyraźniej nie porzuciła poszukiwań miłości. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, ona i jej ukochany szykują się do ślubu. To(...) horseball (odpowiednik koszykówki)".  Wcześniej celował ponoć w inną branżę. "Kiedyś marzył o tym, aby zostać aktorem. Jednak wystąpił tylko w kilku spotach, między innymi jednej z firm spożywczych...

 • Marta Kaczyńska urodzi trzecie dziecko?

  Słoneczny weekend w Trójmieście. Marta Kaczyńska (31 l.) z córkami Ewą (8 l.) i Martynką (5 l.) spotyka się z dwiema koleżankami i ich dziećmi. Wspólne posiedzenie w restauracji nad morzem(...) swoją nową rolą. Dziecko pod wpływem jej słów szybko się uspokaja, ale prezydentówna wózka nie oddaje... Jej rodzice długo czekali na potomstwo. Marta przyszła na świat, gdy jej mama, Maria Kaczyńska...