• Informacje na temat:

  marta kaczyńska malzenstwa

Artykuły na temat: marta kaczyńska malzenstwa
 • Marta Kaczyńska unieważni małżeństwo? Czyżby szykował się kolejny ślub?

  ...​Marta Kaczyńska (37 l.) wygląda kwitnąco, nowa miłość bardzo jej służy. Ale zanim zacznie myśleć o ślubie, musi rozwiązać kwestię sprzed lat.

 • Marta Kaczyńska: Teściowie ratują jej małżeństwo!

  ...tym razem Marta Kaczyńska decyzję musiała podjąć sama. I podjęła. Ani ona, ani jej mąż Marcin Dubieniecki nie stawili się w sądzie na swojej rozprawie rozwodowej. Natomiast ich prywatne spotkania stały się częstsze. Dużo rozmawiają, wspominają. Dawno nie byli ze sobą tak blisko. - Marta nigdy nie straciła nadziei, że uda jej się dojść do porozumienia z mężem - mówi "Dobremu Tygodniowi" bliska...

 • Marta Kaczyńska zaczyna nowe życie!

  Zgodnie z zapowiedziami Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Teraz oboje otwierają nowy rozdział.

 • Marta Kaczyńska: Wielki miłosny zawód!

  ...małżeństwami Kaczyńska nie afiszowała się z nowym związkiem. Długo ukrywała partnera, a jedyne, na co sobie pozwalała, to prezentowanie na swoim profilu na Instagramie okazałych bukietów, które jej...

 • Marta Kaczyńska wkrótce znów zostanie mamą. Będzie trzecia córka?

  Marta Kaczyńska (38 l.) ma już dwie córki z poprzedniego małżeństwa. Czy tym razem urodzi syna? Położna z Warszawy dokładnie przyjrzała się prezydenckiej córce i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat płci dziecka.

 • Marta Kaczyńska z synkiem na rękach przed willą stryja

  Marta Kaczyńska (38 l.) odwiedziła niedawno swojego stryja Jarosława. Przed twierdzą na Żoliborzu pilnowaną przez policję zjawiła się z synkiem. Niemal natychmiast z pomocą przyszedł ochroniarz, który pomógł jej dźwigać torbę. Uwagę fotoreporterów przykuła szczególnie kusa mini, w jakiej zaprezentowała się była prezydentówna. Trzecie małżeństwo jej służy!

 • Marta Kaczyńska po ślubie nie zamieszka z Piotrem?

  Ostatnio media obiegła wieść, że Marta Kaczyńska (37 l.) i Piotr szykują się do ślubu! Co więcej, prezydencka córka... ma spodziewać się dziecka. Teraz jeden z tabloidów publikuje kolejne, zaskakujące doniesienia.

 • Marta Kaczyńska przedstawiła Piotra Marcinowi Dubienieckiemu. Oto kulisy

  ...​Marta Kaczyńska (37 l.) dla dobra dzieci jest w stanie zrobić wszystko. Najpierw wybaczyła ich ojcu, a teraz i jego nowej żonie. Marcin Dubieniecki (37 l.) miał też okazję poznać jej partnera.

 • Marta Kaczyńska złożyła pozew o rozwód!

  Marta Kaczyńska (36 l.) wreszcie dojrzała do tego, by zamknąć za sobą ważny rozdział życia. Po miesiącach zwlekania złożyła pozew o rozwód.

 • Marta Kaczyńska podjęła decyzję. Chce ratować małżeństwo z Marcinem Dubienieckim

  Marta Kaczyńska (35 l.) i Marcin Dubieniecki (35 l.) od trzech lat żyją w separacji, jednak na wieść o kłopotach męża, była prezydentówna pospieszyła mu z pomocą. On to docenia i pragnie uratować ich małżeństwo.

Zdjęcia na temat: marta kaczyńska malzenstwa
Wideo na temat: marta kaczyńska malzenstwa
 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...