• Informacje na temat:

  marta kaczyńska maria kaczyńska

Artykuły na temat: marta kaczyńska maria kaczyńska
 • Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie z tatą. "Łza się kręci i w gardle ściska"

  Marta Kaczyńska (39 l.) z okazji Dnia Ojca na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała wzruszające zdjęcie. Widać na nim ją w objęciach taty, Lecha Kaczyńskiego.

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Marta Kaczyńska wróciła z wakacji. Jest zachwycona!

  Marta Kaczyńska (36 l.) wreszcie znalazła czas, by pojechać do miasta, które tak bardzo kochała jej mama, śp. Maria Kaczyńska (†68).

 • Marta Kaczyńska (36 l.) widywana jest z nowym przyjacielem. Bliscy boją się, by była prezydentówna nie popełniła błędów z przeszłości...

 • Ciężarna Marta Kaczyńska z ukochanym na obchodach 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej

  Osiem lat temu Marta Kaczyńska otrzymała wstrząsającą wiadomość. Jej rodzice - prezydent Lech Kaczyński oraz Maria Kaczyńska - byli wśród 96 ofiar katastrofy samolotu pod Smoleńskiem.  W rozmowie(...) jestem osobą, która umie mówić o swoich przeżyciach" - mówiła.  Ciągle brakuje jej rodziców. Zwłaszcza teraz, gdy w jej życiu sporo się dzieje. Według medialnych doniesień Marta Kaczyńska jest w ciąży...

 • Marta Kaczyńska: Luksusowa bezrobotna?

  Marta Kaczyńska (34 l.) nigdy w życiu nie pracowała zawodowo, mimo to żyje jak w bajce...

 • Marta Kaczyńska wraz z córkami na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej

  ...10 kwietnia 2010 roku był dla Marty Kaczyńskiej (36 l.) jednym z najgorszych dni w życiu. To wtedy straciła rodziców. Lech oraz Maria Kaczyńscy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Równo siedem lat po tych wydarzeniach córka prezydenckiej pary wzięła udział w obchodach rocznicy tragedii. Wraz z nią na wzgórzu wawelskim pojawiły się także jej córki.

 • Marta Kaczyńska z dziećmi i mężem na Wawelu na obchodach 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej

  Ta tragedia dokładnie dziewięć lat temu wstrząsnęła Polską. Dziś temat katastrofy smoleńskiej wciąż budzi spore emocje, ale również i kontrowersje.  Wspomnienie o tych smutnych wydarzeniach najbardziej bolesne jest dla bliskich ofiar, w tym Marty Kaczyńskiej, która 10 kwietnia 2010 roku straciła oboje rodziców. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu, a córka stara się odwiedzać grób rodziców...

 • Marta Kaczyńska podjęła ważną decyzję! Nie było jej łatwo

  ...kiedyś robiła to jej mama.To właśnie po niej Marta, jak sama mówi, odziedziczyła zamiłowanie do przyrody, poznawania świata i fotografowania. - Mama znała cztery języki. Kiedy byłam nastolatką(...) i dziadku, ich wspólnych wyprawach. Pokazała miejsca, w które przed laty zabrała ją pani Maria - mówi osoba z otoczenia prezydenckiej córki w "Na Żywo". - Dzięki tej podróży ostatecznie podjęła decyzję...

 • Marta Kaczyńska zaczyna nowe życie!

  Zgodnie z zapowiedziami Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Teraz oboje otwierają nowy rozdział.

Zdjęcia na temat: marta kaczyńska maria kaczyńska
Wideo na temat: marta kaczyńska maria kaczyńska
 • Wiganna Papina "stylizowała" pogrzeb Kaczyńskich

  Wiganna Papina po katastrofie smoleńskiej była stylistycznym wsparciem dla rodziny Kaczyńskich. Stylistka nie tylko przygotowywała Marię i Lecha, ale także ubierała Martę Kaczyńską na pogrzeb.