• Informacje na temat:

  marta kaczyńska nie jest córką lecha

Artykuły na temat: marta kaczyńska nie jest córką lecha
 • Marta Kaczyńska nie spodziewała się. Nieoczekiwany cios od męża!

  Najbliższe miesiące oznaczają dla Marty Kaczyńskiej (36 l.) nerwy i wojnę w sądzie. Marcin Dubieniecki (36 l.) straszy ją, że będzie przeciągał rozwód i zażąda orzeczenia jej winy.

 • Marta Kaczyńska ujawnia, co powiedział nauczyciel jej córki. Jest oburzona!

  Marta Kaczyńska-Zielińska (38 l.) w felietonie wyraziła swoje oburzenie słowami nauczyciela jej córki. Miał on poruszyć temat katastrofy smoleńskiej w sposób, który dotknął Martę. Co takiego powiedział pedagog?

 • Marta Kaczyńska zaczyna nowe życie!

  Zgodnie z zapowiedziami Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Teraz oboje otwierają nowy rozdział.

 • Marta Kaczyńska wraz z córkami na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej

  10 kwietnia 2010 roku był dla Marty Kaczyńskiej (36 l.) jednym z najgorszych dni w życiu. To wtedy straciła rodziców. Lech oraz Maria Kaczyńscy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Równo siedem lat po tych wydarzeniach córka prezydenckiej pary wzięła udział w obchodach rocznicy tragedii. Wraz z nią na wzgórzu wawelskim pojawiły się także jej córki.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki razem na komunii świętej córki! Było o krok od afery!

  W ten szczególny dzień byli małżonkowie, Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) zapomnieli o żalach. Jak jednak donosi "Na Żywo", niewiele brakowało, by święto ich córki zostało zniszczone.

 • Marta Kaczyńska zaskoczona ciążą żony Dubienieckiego. Chce chronić córki

  Jak czytamy w "Dobrym Tygodniu", wkrótce Marcin Dubieniecki (37 l.) znowu zostanie ojcem. On i jego ukochana mają spodziewać się syna. Marta Kaczyńska (37 l.), która podobno jest zaskoczona takim obrotem spraw, stara się przygotować na to swoje dzieci, choć jej samej nie jest łatwo.

 • Lech Wałęsa zaatakował Martę Kaczyńską! W sieci huczy!

  Wpis Lecha Wałęsy (73 l.) na Facebooku wywołał burzę. Były prezydent w swoim postępowaniu nie widzi jednak nic złego...

 • Marta Kaczyńska pokazała wzruszające zdjęcie! Coś sugeruje?

  Marta Kaczyńska (37 l.) była naprawdę mocno związana ze swoimi rodzicami Lechem (+61 l.) i Marią (+68 l.) Kaczyńskimi. Często w mediach społecznościowych wraca do wspomnień, ale tym razem może mieć to szerszy wydźwięk!

 • Marta Kaczyńska i Piotr spędzili razem weekend. Były też ich dzieci

  To był zimny, listopadowy piątek. Jednak Marta Kaczyńska (37 l.) nie czuła chłodu. Pełna emocji wsiadła do samochodu i pojechała na dworzec kolejowy w Sopocie. Z pociągu intercity z Warszawy, wyszedł(...) do domu prawniczki.   Zarówno starsza Maja, jak i Antoni mieli świadomość, że to jest mieszkanie, które kiedyś należało do prezydenckiej pary Marii i Lecha Kaczyńskich. Pamiątki po tragicznie zmarłych...

 • Marta Kaczyńska zamieszkała z nowym facetem

  ...świętej pamięci Lechu i Marii Kaczyńskich, jest Marcie bardzo bliski. Tutaj spędziła dzieciństwo, stąd pochodzą najpiękniejsze wspomnienia: miłości rodziców, bezpieczeństwa, szczęścia. Jednak ostatnie(...). "Piotr wyjaśnił jej, że tamta kobieta nic nie znaczyła. Obiecał, że taka sytuacja się nie powtórzy. Marta zaufała mu i pozwoliła zamieszkać u siebie podczas wizyt w Sopocie" - czytamy. Para spędza...