• Informacje na temat:

  marta kaczyńska rodzina

Artykuły na temat: marta kaczyńska rodzina
 • Marta Kaczyńska na spacerze z nowym przyjacielem. Bliscy pełni obaw!

  Marta Kaczyńska (36 l.) widywana jest z nowym przyjacielem. Bliscy boją się, by była prezydentówna nie popełniła błędów z przeszłości...

 • KFF: Zawód paparazzo

  "Tu nie ma winy, nie ma kary, rozmawiamy przecież o szołbiznesie. Kradnę czasem ludziom ich prywatność" - mówi w pierwszej scenie dokumentalnego filmu "Paparazzi" najsłynniejszy polski fotograf gwiazd, Przemysław Stoppa. Film walczy o zarówno o Złotego Smoka, jak i Złotego Lajkonika podczas odbywającego się Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Piotr Kraśko i Marta Kaczyńska: co ich połączyło?

  ...i fachowo posługując się jeździeckimi terminami.  Wśród gości była Marta Kaczyńska. Opowiadała, że spełnia marzenia o jeździe konnej córek Ewy (14 l.) i Martynki (10 l.), które świata poza tym sportem nie(...) koni w Gałkowie na Mazurach, gdzie każdego roku organizuje tak lubiane przez celebrytów, prestiżowe zawody jeździeckie.  - Nasza rodzina ma w zwyczaju najpierw wsiadać na konia, a dopiero potem nauczyć...

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: Początek sądowej batalii!

  Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) nie widzieli się od miesięcy, ale ich pierwsze spotkanie po opuszczeniu przez adwokata aresztu nie należało do radosnych. Niedługo małżonkowie zobaczą się na sali sądowej.

 • Marta Kaczyńska: Teściowie ratują jej małżeństwo!

  ...tym razem Marta Kaczyńska decyzję musiała podjąć sama. I podjęła. Ani ona, ani jej mąż Marcin Dubieniecki nie stawili się w sądzie na swojej rozprawie rozwodowej. Natomiast ich prywatne spotkania stały się częstsze. Dużo rozmawiają, wspominają. Dawno nie byli ze sobą tak blisko. - Marta nigdy nie straciła nadziei, że uda jej się dojść do porozumienia z mężem - mówi "Dobremu Tygodniowi" bliska...

 • Marta Kaczyńska urodzi bliźnięta? Zaskakujące rewelacje tabloidu!

  Marta Kaczyńska (37 l.) wciąż nie potwierdziła, że jest w ciąży, ale jej najnowsze zdjęcia już raczej nie pozostawiają złudzeń. Na tym nie koniec sensacyjnych informacji...

 • Marta Kaczyńska poznała mamę ukochanego! To było wyjątkowe spotkanie!

  Marta Kaczyńska (37 l.) pod sercem nosi dziecko ukochanego. Nic dziwnego, że przyszedł czas, by nawiązać bliższe kontakty z jego rodziną. W planach jest też ślub kościelny.

 • Marta Kaczyńska planuje ślub z nowym ukochanym? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  Jak czytamy w „Na Żywo”, nie tylko jej były mąż Marcin Dubieniecki (37 l.) zaczął nowe życie i założył rodzinę. Marta Kaczyńska (37 l.) też wprowadza pewne zmiany. Jej relacja z ukochanym podobno wchodzi na kolejny etap.

 • Marta Kaczyńska komentuje "czarny protest": Sprawnie przeprowadzona manipulacja

  Marta Kaczyńska (36 l.) od początku była przeciwna projektowi zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Teraz postanowiła również skomentować "czarny protest". Musimy przyznać, że zrobiła to bardzo dosadnie.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki odnowili kontakty?

  Wydawało się, że Marta Kaczyńska (35 l.) otwiera się na nowe uczucie. Ale wciąż nie zamknęła za sobą poprzedniego rozdziału. Znów jest coraz bliżej z mężem, Marcinem Dubienieckim.