• Informacje na temat:

  marta kalmus-jankowska.

Artykuły na temat: marta kalmus-jankowska.
 • "Na Wspólnej": Daria zamieszka z ojcem

  Wkrótce Dominik (Mateusz Gąsiewski) oznajmi Renacie (Marta Kalmus-Jankowska) i Sławkowi (Mariusz Słupiński), że Daria (Patrycja Topajew) poprosiła go o spotkanie.

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Kto wyciągnie rękę na zgodę?

  Po oskarżeniu Marii (Bożena Dykiel) o zdradę i wyprowadzce z domu Włodek (Mieczysław Hryniewicz) poprosi o dach nad głową córkę Renatę (Marta Kalmus-Jankowska). Czy Ziębowie dojdą do porozumienia i znów będą kochającym się małżeństwem?

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • "Na Wspólnej": Sławek nie przebaczy Dominikowi

  Renata (Marta Kalmus-Jankowska) postanowi zadzwonić po Dominika (Mateusz Gąsiewski), by z nim porozmawiać. Sławek (Mariusz Słupiński) zabroni jej tego robić. Oznajmi, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Kraszewska uświadomi mu, że nie może skreślać człowieka, który był dla nich jak syn, tylko dlatego, że popełnił błąd. Dziedzic stwierdzi, że chłopak jest już dorosły i ponosi pełną...

 • Gwiazdy w filmie o Grudniu '70

  Krystyna Janda, Wojciech Pszoniak i Piotr Fronczewski wystąpią w filmie o Grudniu '70. Plenerowe zdjęcia do "Czarnego czwartku", pierwszego filmu fabularnego o tragicznych wydarzeniach,jakie miały miejsce w grudniu 1970 roku w Gdyni, rozpoczną się w połowie lutego.

 • "Na Wspólnej": Po szalonym wieczorze panieńskim wylądują w... areszcie

  To będzie podwójny wieczór panieński, jako że na Wspólnej szykują się dwa śluby w tym samym miejscu i czasie. W 1999. odcinku (emisja we wtorek 13 stycznia w TVN) Przyszłe panny młode - Monika i Joanna - zaproszą na swoją imprezę Żanetę (Anna Guzik-Tylka) oraz Renatę (Marta Kalmus-Jankowska). We cztery wystroją się i wybiorą razem na tańce do klubu nocnego. Limuzyna z kierowcą i szampanem...

 • W najbliższy poniedziałek w Gdyni rozpoczną się zdjęcia do "Czarnego czwartku" - pierwszego filmu fabularnego opowiadającego o tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w tym mieście w grudniu w 1970 r.

 • “Na Wspólnej": Przed ołtarz trafią prosto z aresztu!

  Zdradzamy, że do ostatniej chwili planowane od dawna dwa śluby na Wspólnej będą stały pod znakiem zapytania. Powód? Pobyt panien młodych w areszcie pod zarzutem kradzieży samochodu w ich wieczór panieński! Mogą dostać najmarniej trzy lata! W dniu ślubu (emisja w środę 14 stycznia o godz. 20.10 w TVN) panny młode Joanna i Monika oraz ich druhny Renata (Marta Kalmus-Jankowska) i Żaneta (Anna...

 • Mroczne karty naszej historii

  W poniedziałek, 21 lutego, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" , w reżyserii Antoniego Krauze. Honorowymi gośćmi pokazu byli: premier Donald Tusk i prezydent RP Bronisław Komorowski.