• Informacje na temat:

  marta krupa polska

Artykuły na temat: marta krupa polska
 • Joanna Krupa szczęśliwa! Jej siostra Marta wychodzi za mąż!

  Wielka radość w rodzinie Joanny Krupy (37 l.)! Jej siostra Marta (31 l.) w niedługim czasie wychodzi za mąż! Przygotowania do ślubu i wesela ruszyły pełną parą.

 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • Krupa będzie drugą Kardashian

  Jak podaje magazyn "SHOW", już niedługo w ramówce amerykańskiej stacji E!, tej samej, która produkuje reality show sióstr Kardashian, pojawi się konkurencyjny program - "The Krupa Sisters". Jego gwiazdami będą... jurorka "Top Model" i jej siostra Marta! Ale to nie wszystko! Podobno Krupie zależy na tym, by, oprócz amerykańskiej, powstała także polska wersja programu! "Jesteśmy o krok od...

 • "Taniec z gwiazdami" lepszy od serialu z Brodzik

  Premierowy odcinek "Tańca z gwiazdami" (TVN) zgromadził przed telewizorami większą widownię, niż emitowany w tym samym czasie serial "Życia nad rozlewiskiem" (TVP 1). Z wynikiem 4,31 milionów widzów stał się najchętniej oglądanym w weekend "talent show".

 • Marta Krupa płakała na wizji!

  A miało być tak pięknie... Marta Krupa była pełna nadziei na to, że powtórzy sukces starszej Joanny i zostanie gwiazdą polskiej telewizji. Nie udało się! Czy teraz plany sióstr legną w gruzach?

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • Joanna Krupa

  ...(ur. 1979 w Warszawie) - polska modelka i osobowość telewizyjna.

 • Siostry Krupa kupują apartament w Polsce

  Ponad dwieście metrów kwadratowych, dwa poziomy, ogromny taras i ogród - tak wyglądać będzie nowe mieszkanie Joanny i Marty Krupa na warszawskim Mokotowie. Sławne siostry zapłacą za nie, bagatela, trzy miliony złotych!

 • Krupa: Chwile grozy przed finałem

  O mały włos, a Joanna Krupa nie dojechałaby do Warszawy na finał "Top Model"! - pisze "Super Express". Weekend z mamą i siostrą Martą prezenterka show spędziła w Krakowie. Przy okazji panie(...) w drodze powrotnej Krupa nie mała tyle szczęścia. Złapała gumę! Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Ostatecznie samochód został odholowany do serwisu w Warszawie, a panie Krupa... skorzystały...

 • Joanna Krupa: Zmiana planów

  ...), uwielbia jeść i dba o to, by na wigilijnym stole co roku pojawiły się tradycyjne polskie potrawy. Pomagają jej w tym mama i siostra. "Marta jest prawdziwą artystką w kuchni" - chwali młodszą siostrę(...) polskich, jak i angielskich. W tej dziedzinie prym wiedzie Marta, która jest wyjątkowo uzdolniona wokalnie. "Mój narzeczony, podobnie jak moja mama, kocha góry. Świetnie jeździ na snowboardzie. Ja przez...