• Informacje na temat:

  marta łaniewska

Artykuły na temat: marta łaniewska
 • Gwiazdy kwestowały na Powązkach

  Warszawiacy hojnie wrzucali datki. Ona napełniała się najszybciej. Kwestowali zarówno weterani tej zbiórki: Katarzyna Łaniewska, Maja Komorowska, Anna Nehrebecka, Olgierd Łukaszewicz czy Kazimierz Kaczor, ale także ci, którzy kwestują trochę krócej: Adam Fidusiewicz, Krystyna Sienkiewicz, Marta Lipińska, Teresa Lipowska, Piotr Machalica. Dotychczas Komitetowi udało się odnowić ponad 1200

 • W końcu wylądują w łóżku

  Nie bez kozery Iwona Łaniewska została kobietą biznesu. Jest naprawdę inteligentna, rzutka i błyskawicznie podejmuje decyzje. Do tego jeszcze potrafi tak tasować karty i w taki sposób je rozdawać(...) się rozbić jego małżeństwa z Martą (Marta Żmuda Trzebiatowska), ale gdy teraz para się definitywnie rozstała, ona przystąpiła do działania. Orkisz, bądź co bądź również cwany lis, nawet nie zauważył...

 • Arciuch rozbija małżeństwo

  ...się w tej sytuacji serialowa Marta (Żmuda Trzebiatowska), przekonamy sie tuż po wakacjach, kiedy w telewizji TVN pojawią się nowe odcinki "Teraz albo nigdy!".

 • Arciuch rozbija małżeństwo

  Tamara Arciuch sprawi, że serial owe małżeństwo Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Bartka Kasprzykowskiego, zawiśnie na włosku. Aktorka, znana z serii "Niania", pojawi się nowych odcinkach "Teraz albo nigdy!".

 • W końcu wylądują w łóżku

  Szkoła uwodzenia w "Teraz albo nigdy!". Iwonie Łaniewskikej (Tamara Arciuch) krok po kroku udaje się osaczyć Roberta Orkisza (Bartek Kasprzykowski). Czy mężczyzna w końcu przejrzy jej grę? I jaka będzie jego reakcja?

 • Kto zdobędzie Orła?

  W poniedziałek, 23 kwietnia, już po raz trzeci zostaną przyznane Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2001. Wieczorem, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbędzie uroczysta gala, podczas której poznamy laureatów tych wyróżnień. Nagrody otrzymają najlepsze produkcje i najwybitniejsi aktorzy 2000 roku. Od godziny 21.00 gośćmi CZATerii będą laureaci Polskich Nagród Filmowych. Prosto z Teatru Wielkiego rozmawiać będą z wami największe gwiazdy polskiego kina. Zapraszamy!!!

Zdjęcia na temat: marta łaniewska
Dyskusje na temat: marta łaniewska
 • Re: Marta Lipińska (Michałowa)

  Pani Marta , ileż dobrego można powiedzieć o Niej.W tym serialu gra tak wiarygodnie postać gospodyni księdza, że zdałoby się powiedzieć , wzorzec wszystkic gospodyń na plebaniach dzękuj Bogu że nie gra pani Łaniewska.