• Informacje na temat:

  marta lewandowska

Artykuły na temat: marta lewandowska
 • Marta Kaczyńska jak Anna Lewandowska! "Po ciążowym brzuszku nie ma śladu"

  Marta Kaczyńska (38 l.) niecały miesiąc temu urodziła trzecie dziecko, a już zdążyła wrócić do formy. W krótszym czasie niż żona "Lewego".

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Anna Lewandowska na meczu Polska-Kazachstan. Jej stylizacja wywołała kontrowersje

  Na trybunach podczas meczu Polska-Kazachstan nie mogło zabraknąć żony polskiego napastnika. Anna Lewandowska gorąco kibicowała mężowi i jego kolegom podczas piłkarskiego starcia. Zdjęciami ze(...) bez uszczypliwych uwag. Niektórzy odnosili się nie tylko do wyglądu żony "Lewego", ale także do tego, że... nie widać u jej boku Klary. Lewandowska jednak chyba nie ma czym się przejmować...

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Oni zostali rodzicami w 2017 roku! Bartek Królik, Anna Lewandowska, Weronika Rosati, Ronaldo...

  .... *** W maju przyszła na świat Klara Lewandowska - córeczka Anny i Roberta. Był to jeden z najbardziej wyczekiwanych porodów - w mediach rozpisywano się o nim jeszcze przez długie tygodnie! *** Zupełnie(...) poinformowane osoby nie mają żadnych wątpliwości: piosenkarz i tenisistka cieszą się z narodzin bliźniąt: Nicholasa i Lucy.  *** Rodzicami została też inna para, tym razem z rodzimego podwórka. Marta Żmuda...

 • Żmuda Trzebiatowska: Czekam na dobrą propozycję

  Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na promocji książki Ewy Kasprzyk. Młoda aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Kasprzyk oraz o planach na przyszłość.

 • Bogumiła Wander: Co ją łączy z Robertem Lewandowskim?

  ...czysto zawodową, polubili się też prywatnie. Żona „Lewego” – Ania i Marta – żona Marka, także darzą się dużą sympatią" – opowiada informator. Na razie może jeszcze trudno mówić o przyjaźni państwa...

 • Zwalniają popularnych dziennikarzy

  Narasta konflikt między władzami Telewizji Polskiej oraz związkami zawodowymi, które nie zgadzają się na formę zwolnień zaproponowanych przez TVP. Związkowcy zarzucają TVP łamanie prawa i grożą godzinnym strajkiem. Na liście osób, którą mają zostać zwolnione, znaleźli się m.in. Beata Chmielowska-Olech z "Teleexpressu" oraz Adrian Klarenbach i Edyta Lewandowska z TVP Info.

 • Polska-Czarnogóra: Tak Anna Lewandowska i pozostałe WAGs kibicowały piłkarzom!

  Mecz Polska-Czarnogóra dostarczył nam sporo emocji! Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2, co oznacza, że nasza reprezentacja zapewniła sobie awans na mistrzostwa świata w Rosji. Na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie zabraknąć nie mogło ukochanych piłkarzy, które gorącym dopingiem zagrzewały zawodników do walki. Fotoreporterom udało się wypatrzyć m.in. Annę Lewandowską, Dominikę Grosicką, Martę Glik, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Agatę Błaszczykowską czy Dominikę Pazdan.

 • "Julia": Skandal na ślubie

  W sali ślubów krakowskiej Willi Decjusza grana przez Julię Rosnowską tytułowa bohaterka serialu "Julia", postanowiła powiedzieć "tak" Maćkowi (Michał Lewandowski).

Zdjęcia na temat: marta lewandowska
Wideo na temat: marta lewandowska
 • "Julia": będzie gorący romans!

  Między Julią i Jankiem wreszcie dojdzie do gorącego romansu - zdradza Julia Rosnowska, czyli tytułowa bohaterka serialu "Julia". Marta Żmuda-Trzebiatowska zapowiada dalsze intrygi ze strony Moniki, a Michał Lewandowski obiecuje szczęśliwe zakończenie.

 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Nowoczesna para

  "Nie pobierzemy się, ale będziemy taką nowoczesną parą" - mówi serialowa Sabina i Adam. Zobacz wywiad z Martą Ojrzyńską oraz Michałem Lewandowskim.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: marta lewandowska