• Informacje na temat:

  marta lewandowska

Artykuły na temat: marta lewandowska
 • Marta Kaczyńska jak Anna Lewandowska! "Po ciążowym brzuszku nie ma śladu"

  Marta Kaczyńska (38 l.) niecały miesiąc temu urodziła trzecie dziecko, a już zdążyła wrócić do formy. W krótszym czasie niż żona "Lewego".

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Na trybunach podczas meczu Polska-Kazachstan nie mogło zabraknąć żony polskiego napastnika. Anna Lewandowska gorąco kibicowała mężowi i jego kolegom podczas piłkarskiego starcia. Zdjęciami ze(...) bez uszczypliwych uwag. Niektórzy odnosili się nie tylko do wyglądu żony "Lewego", ale także do tego, że... nie widać u jej boku Klary. Lewandowska jednak chyba nie ma czym się przejmować...

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Ciężarna Marta Glik pochwaliła się krągłościami!

  A jednak to prawda! Kamil Glik (30 l.) i jego żona Marta (30 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Spekulowano o tym od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz żona piłkarza pokazała się z ciążowym brzuchem i rozwiała wszelkie wątpliwości.

 • Żmuda Trzebiatowska: Czekam na dobrą propozycję

  Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na promocji książki Ewy Kasprzyk. Młoda aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Kasprzyk oraz o planach na przyszłość.

 • .... *** W maju przyszła na świat Klara Lewandowska - córeczka Anny i Roberta. Był to jeden z najbardziej wyczekiwanych porodów - w mediach rozpisywano się o nim jeszcze przez długie tygodnie! *** Zupełnie(...) poinformowane osoby nie mają żadnych wątpliwości: piosenkarz i tenisistka cieszą się z narodzin bliźniąt: Nicholasa i Lucy.  *** Rodzicami została też inna para, tym razem z rodzimego podwórka. Marta Żmuda...

 • Zwalniają popularnych dziennikarzy

  Narasta konflikt między władzami Telewizji Polskiej oraz związkami zawodowymi, które nie zgadzają się na formę zwolnień zaproponowanych przez TVP. Związkowcy zarzucają TVP łamanie prawa i grożą godzinnym strajkiem. Na liście osób, którą mają zostać zwolnione, znaleźli się m.in. Beata Chmielowska-Olech z "Teleexpressu" oraz Adrian Klarenbach i Edyta Lewandowska z TVP Info.

 • Agnieszka Hyży zaskoczyła szczerym wyznaniem o córce! "Patrzyłam na Martę i nic nie czułam"

  ...i zdobywają się na prawdziwą szczerość. Agnieszka Hyży o swojej córce mówi bowiem niezwykle rzadko. Marta to owoc jej miłości do pierwszego męża.  Celebrytka opowiedziała m.in. o pierwszych chwilach po(...), kiedy Marta zaczęła mi oddawać miłość, uczucia między nami stawały się jeszcze silniejsze.  Na koniec Hyży zostawiła niezły smaczek. Wyznała bowiem, że z Grześkiem planują potomstwo, bo nic tak nie scala...

 • "Julia": Skandal na ślubie

  W sali ślubów krakowskiej Willi Decjusza grana przez Julię Rosnowską tytułowa bohaterka serialu "Julia", postanowiła powiedzieć "tak" Maćkowi (Michał Lewandowski).

Zdjęcia na temat: marta lewandowska
Wideo na temat: marta lewandowska
 • Roma Gąsiorowska dziękuje Lewandowskiej. To dzięki niej wróciła do formy

  Roma Gąsiorowska do roli w filmie "Całe szczęście" przygotowywała się pod okiem Anki Lewandowskiej. W produkcji zagrała fitneskę Martę, która uwodzi muzyka orkiestry symfonicznej, Roberta - w tej roli Piotr Adamczyk. "Jestem Ani bardzo wdzięczna" - mówi aktorka. "Zrobiłam tutaj kawał dobrej roboty. Ale miałam dosyć dobrą kondycję po dwóch ciążach. Dodatkowo jeszcze przeszłam na dietę. Nie jem mięsa od 15 roku życia, staram się unikać glutenu i nabiału. To powoduje, że ta dieta jest uboga....

 • "Julia": będzie gorący romans!

  Między Julią i Jankiem wreszcie dojdzie do gorącego romansu - zdradza Julia Rosnowska, czyli tytułowa bohaterka serialu "Julia". Marta Żmuda-Trzebiatowska zapowiada dalsze intrygi ze strony Moniki, a Michał Lewandowski obiecuje szczęśliwe zakończenie.

 • Nowoczesna para

  "Nie pobierzemy się, ale będziemy taką nowoczesną parą" - mówi serialowa Sabina i Adam. Zobacz wywiad z Martą Ojrzyńską oraz Michałem Lewandowskim.

Dyskusje na temat: marta lewandowska