• Informacje na temat:

  marta lewandowska żona lewandowskiego

Artykuły na temat: marta lewandowska żona lewandowskiego
 • Marta Kaczyńska jak Anna Lewandowska! "Po ciążowym brzuszku nie ma śladu"

  Marta Kaczyńska (38 l.) niecały miesiąc temu urodziła trzecie dziecko, a już zdążyła wrócić do formy. W krótszym czasie niż żona "Lewego".

 • "Na Wspólnej": Życiowy błąd

  Czy Gosia popełni życiowy błąd wychodząc za Piotra?

 • Bogumiła Wander: Co ją łączy z Robertem Lewandowskim?

  Bogumiła Wander (74 l.) Lewandowskiego lubi nie tylko za gole dla reprezentacji. Ma jeszcze inny powód...

 • "Majka": Co to był za ślub!

  "Gorzko! Gorzko!" - krzyczeli goście weselni przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. W powietrzu wirowały płatki róż, na Rynku brzęczały monety rzucane na szczęście, a welon panny młodej unosił się jak biały gołąb na tle błękitnego nieba.

 • Kamil Glik świętuje kolejną rocznicę ślubu z żoną! Nie jest jednak szczęśliwy!

  ...się podnieść’. Smutno na serduchu.  Ale zawsze wspieram, jak każda żona. Na dobre i na złe" - pisała Ania, starając się wesprzeć swojego męża, Roberta Lewandowskiego (29 l.), który jest kapitanem drużyny. Nieciekawy czas także przeżywa Kamil Glik i jego żona Marta, którzy akurat w trakcie trwania Mundialu, 25 czerwca obchodzili swoją 7. rocznicę  ślubu. Marta na swoim profilu w mediach...

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

 • ...​Polacy odnieśli cenne zwycięstwo w meczu z Kazachstanem, a spotkanie to z trybun oglądało prawie 57 tysięcy widzów. Wśród nich były ukochane piłkarzy z Anną Lewandowską (28 l.) na czele. Żona Roberta pochwaliła się nawet fotkami.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Ciężarna Marta Glik pochwaliła się krągłościami!

  A jednak to prawda! Kamil Glik (30 l.) i jego żona Marta (30 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Spekulowano o tym od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz żona piłkarza pokazała się z ciążowym brzuchem i rozwiała wszelkie wątpliwości.

 • Marta Glik urodziła! Pokazała urocze zdjęcie!

  Marta Glik (31 l.) właśnie została drugi raz mamą i podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami, publikując zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Zdjęcia na temat: marta lewandowska żona lewandowskiego