• Informacje na temat:

  marta mazur

Artykuły na temat: marta mazur
 • "Na Wspólnej": Marta zdemaskowana

  Babiński zrozumie, że Marta to dziennikarka z brukowca i chce go zniszczyć.

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • "Na Wspólnej": Czy Marta się opamięta?

  Za namową Olafa (Maciej Brzoska) i Kamila (Kazimierz Mazur) Marta (Joanna Jabłczyńska) zapisze się na terapię. Wzburzona oznajmi Kubickiemu, że robi to tylko dla niego, chociaż odpuściła już(...) zniknięciem Kubicki nabierze obaw, że Marta znowu popłynęła. Ona faktycznie skieruje swoje kroki do baru i patrząc łakomie na butelki z alkoholem, będzie walczyć z sobą, by się nie napić. Dopiero...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Na Wspólnej": Marta ma... raka?!

  Kamil (Kazimierz Mazur) przekaże siostrze (Joanna Jabłczyńska) spreparowane wyniki badań, z których wynika, że Marta ma raka. Konarska uda się do gabinetu Babińskiego (Krzysztof Bochenek). Jedna z pacjentek poradzi jej, żeby nie godziła się na chemioterapię, tylko zaufała znachorowi. Przed wejściem do środka Marta włączy dyktafon. Przedstawi Babińskiemu swój problem i pokaże mu wyniki badań...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Na Wspólnej": Marta na odwyku?

  Niebawem Marta (Joanna Jabłczyńska) zaprosi Olafa (Maciej Brzoska) na imprezę do swojego brata Kamila (Kazimierz Mazur)...

 • Przeżyje wypadek?

  Marta (Joanna Jabłczyńska) i Janusz (Radosław Pazura) uczestniczyli w wypadku drogowym. Są ciężko ranni! Czy przeżyją?!

 • Tak Marta Kaczyńska spędziła urlop. Wiemy, z kim wybrała się na Mazury!

  Marta Kaczyńska (37 l.) bardzo czekała na ten urlop.Prezydencka córka wypoczywała w mazurskiej posiadłości swojego partnera. Były też ich dzieci.

 • "Na Wspólnej": Jednak przeżył

  Już dziś prawdziwy przełom w wątku Marty i Janusza! Lekarze decydują się wybudzić Gajewskiego ze śpiączki. Marta czuwa przy jego łóżku i wierzy, że Janusz przeżyje! I jak się okazuje, słusznie. Janusz, po odłączeniu od aparatury, odzyskuje przytomność!

Zdjęcia na temat: marta mazur
Wideo na temat: marta mazur
 • Jak gwiazdy spędzają sylwestra?

  Jakie sylwestrowe plany mają gwiazdy? Marta Wierzbicka przyznała, że ostatnia noc starego roku będzie spontaniczna i... spędzi go przed telewizorem. Zofia Zborowska nie przywiązuje wielkiej wagi do tego dnia i spędzi go w towarzystwie najbliższej rodziny. Piotr Kraśko Nowy Rok prawdopodobnie powita na Mazurach wraz z sąsiadami. (Agencja TVN/x-news)