• Informacje na temat:

  marta nieradkiewicz tomasz wasilewski

Artykuły na temat: marta nieradkiewicz tomasz wasilewski
 • "Barw szczęścia": Sukces Tomasza Wasilewskiego na festiwalu w Berlinie!

  Tomasz Wasilewski, scenarzysta "Barw szczęścia", został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem za scenariusz do jego najnowszego filmu "Zjednoczone Stany Miłości".

 • Polski film na festiwalu Tribeca

  Najnowszy film Tomasza Wasilewskiego "Płynące wieżowce" rozpoczyna festiwalowe tournée od prestiżowego Tribeca Film Festival w Nowym Yorku. Obraz znalazł się w gronie 14 filmów fabularnych, które zostaną zaprezentowane w sekcji Viewpoints.

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: Zdradzą płeć dziecka?

  Ostatnio w mediach ogłoszono, że Marta Nieradkiewicz (34 l.) i Dawid Ogrodnik (31 l.) zostali rodzicami. Aktor o akcji porodowej ukochanej dowiedział się... na imprezie. Szybko opuścił galę i pojechał do szpitala. Jak czytamy w "Rewii", zdążył powitać na świecie dziecko, lecz ani on ani świeżo upieczona mama nie zdradzili jeszcze jego płci.

 • "Płynące wieżowce": Nowy film autora "W sypialni"

  Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Tomasza Wasilewskiego "Płynące wieżowce". Reżyser zadebiutował w ubiegłym roku filmem "W sypialni" z Katarzyną Herman w roli głównej.

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: najpierw dziecko, później ślub?

  O tej parze nie jest głośno, bowiem oni sami nie afiszują się ze swoją miłością. Marta Nieradkiewicz (34 l.) i Dawid Ogrodnik (31 l.) tworzą, zdaje się, udany związek. Co więcej, ponoć spodziewają się dziecka, a i ślub jest niewykluczony!

 • Pokochana od pierwszego odcinka

  Marta Nieradkiewicz ciągle czeka na prawdziwą miłość oraz nowe interesujące propozycje zawodowe.

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: Czy zdecydują się na ślub?

  W głośnym filmie "Ostatnia rodzina", opowiadającym o życiu malarza Zdzisława Beksińskiego, zagrał jego syna Tomasza, który nigdy nie znalazł miłości. Na szczęście prywatnie Dawid Ogrodnik (30 l.) jest w udanym związku z Martą Nieradkiewicz (33 l.), znaną z roli Julii w "Barwach szczęścia".

 • Nagroda im. Cybulskiego: Prezentacja nominowanych

  Magdalena Berus, Piotr Głowacki, Julia Kijowska, Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik - to nominowani do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego dla młodych polskich aktorów, którzy "wyróżniają się wybitną indywidualnością". Zwycięzca będzie wyłoniony z tego grona 26 marca.

 • Kryształowy Globus dla Tomasza Wasilewskiego!

  Tomasz Wasilewski - jeden ze scenarzystów "Barw szczęścia" - napisał i wyreżyserował świetnie przyjęty przez publiczność festiwalową na całym świecie film "Płynące wieżowce", za który właśnie został nagrodzony Kryształowym Globusem na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach!

 • "Płynące wieżowce": Balansowanie na krawędzi

  Bilety na pierwszy pokaz filmu "Płynące wieżowce", który odbył się w poniedziałek, 22 lipca, na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu, zniknęły minutę po uruchomieniu elektronicznej rezerwacji miejsc. Czym polska historia o miłości uwodzi świat?