• Informacje na temat:

  marta nieradkiewicz w serialu julia

Artykuły na temat: marta nieradkiewicz w serialu julia
 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: najpierw dziecko, później ślub?

  O tej parze nie jest głośno, bowiem oni sami nie afiszują się ze swoją miłością. Marta Nieradkiewicz (34 l.) i Dawid Ogrodnik (31 l.) tworzą, zdaje się, udany związek. Co więcej, ponoć spodziewają się dziecka, a i ślub jest niewykluczony!

 • Szyc w "Czasie honoru - Powstanie"

  Powstanie Warszawskie będzie tłem dramatycznych wydarzeń, zwrotów akcji i sceną, na której krzyżować się będą losy bohaterów przebojowego serialu TVP2 "Czas honoru". Zdjęcia ruszają 29 kwietnia, potrwają do 12 sierpnia i będą realizowane w Milanówku, Warszawie, na Dolnym Śląsku. Do znanej już obsady serialu dołączą m.in.: Borys Szyc, Edyta Olszówka i Ireneusz Czop.

 • "Barwy szczęścia": Mija 10 lat od premiery serialu!

  Dokładnie 10 lat temu - 27 września 2007 roku - Dwójka rozpoczęła emisję "Barw szczęścia". Serial szybko zyskał sympatię telewidzów, którą niezmiennie cieszy się do dziś, a grające w nim główne role Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka, czyli Marta Chowańska i Kasia Górka, niemal z dnia na dzień stały się wielkimi gwiazdami.

 • "Nie opuszczę cię aż do śmierci" - te słowa mają paść już wkrótce aż w trzech polskich serialach... Nadchodzi wiosna, a wraz z nią wśród scenarzystów pojawia się chęć do wysyłania swoich bohaterów przed ołtarz.

 • Gwiazdy "Bez tajemnic" nominowane do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Kapituła Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego ogłosiła nazwiska aktorek i aktorów nominowanych do nagrody za 2013 rok. Szansę na statuetkę i miano młodej gwiazdy wyróżniającej się wybitną indywidualnością mają m.in. znani z serialu "Bez tajemnic" Julia Kijowska i Piotr Głowacki, czyli Marta Lorenc i ksiądz Saliga, oraz Marta Nieradkiewicz, czyli Julia Marczak-Zwoleńska z "Barw szczęścia".

 • Wracają do "Barw szczęścia"

  Wyjechali z Polski lub zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Ale nie straciliśmy ich z oczu na zawsze. Wkrótce w "Barwach szczęścia" zobaczymy Basię i Zenka, Julię i Pawła oraz Sarę!

 • Seks w polskim serialu

  Nowy serial Telewizji Polskiej epatować będzie... seksem. Główna bohaterka dziewictwo straci na oczach widzów. Producenci serialu nie chcą by ich bohaterowie tylko pili herbatę i rozmawiali, dlatego już w pierwszym odcinku serialu dojdzie do "konsumpcji" związku pary... z sześcioletnim stażem.

 • Nowe miłości w "Barwach szczęścia"?

  Śluby, romanse i zdrady będzie można oglądać w nowych odcinkach "Barw szczęścia". Pojawienie się trzech przystojnych mężczyzn sprawi, że niejedno serce zabije szybciej. Czy to zagrozi związkom, które dotąd uchodziły za szczęśliwe?

 • Opuszczają serial!

  Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) wyjadą wkrótce do Włoch! Sprawdź, czy wrócą!

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" w "Komisarzu Aleksie"

  W najbliższym odcinku "Komisarza Aleksa" dojdzie do niecodziennego starcia dwóch gwiazd... "Barw szczęścia" - Agnieszki Wosińskiej i Marty Nieradkiewicz, czyli Edyty Jeleń i Julii Marczak-Zwoleńskiej z serialu Ilony Łepkowskiej.

Zdjęcia na temat: marta nieradkiewicz w serialu julia
Dyskusje na temat: marta nieradkiewicz w serialu julia
 • Re: Marta Nieradkieiwcz (Julia Zwoleńska)

  Marta Nieradkiewicz jest jedną z najlepszych polskich aktorek młodego pokolenia. Dlatego można jej wybaczyć że występuje w serialu dla kretynów - w polskiej wersji Isaury.