• Informacje na temat:

  marta otrzymała

Artykuły na temat: marta otrzymała
 • Marta Manowska popłakała się w programie śniadaniowym. Powiedziała o testamencie

  Marta Manowska (34 l.) pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", by powspominać zmarłego Cezarego z programu "Sanatorium miłości". Emocje wzięły jednak górę i prezenterka popłakała się.

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Marta Linkiewicz i Lil Masti zarobiły fortunę na FAME MMA 4!

  ...atrakcję wielbicielom federacji. Lil Masti otrzymała 65 tysięcy złotych, a Marta... 50 tysięcy złotych więcej.   Linkiewicz pochwaliła się nawet na Instagramie, że jest teraz zabezpieczona finansowo i może(...) świadomość, że będą największą atrakcją wieczoru. Tym razem wynik walki nie miał wpływu na końcowe rozliczenie finansowe. Marta dostała większą gażę, ponieważ walczyła kilka miesięcy temu z Esmeraldą...

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula: Czeka ich niełatwy czas

  O ukochanym Marta Żmuda-Trzebiatowska (34 l.) mówi, że ceni domowe ognisko i jest wspaniałym tatą. Teraz będzie bardzo potrzebować jego wsparcia w opiece nad synkiem. Małżonków czeka trudny czas, lecz na pewno sobie poradzą.

 • Nagroda im. Krzysztofa Mętraka: Laureaci 2015

  Jury XIX Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka przyznało swe doroczne nagrody dla wyróżniających się młodych krytyków filmowych. Grand Prix otrzymała Anka Herbut, a II nagrodę - Piotr Mirski, współpracujący z naszym serwisem Film. Gratulujemy!

 • Wiemy, ile zarobiła Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska na Fame MMA 3!

  ...starcia doszło 30 marca. Walka trwała tylko kilka sekund. Panie mimo wszystko  zainkasowały wielkie sumy za dostarczoną atrakcję wielbicielom federacji. Esmeralda otrzymała 100 tysięcy złotych, a Marta 80 tysięcy złotych więcej.   "Dziewczyny miały udziały od dochodów z całej gali. Każdy zakup biletu, dostępu ppv zwiększał ich przychód. Marta dodatkowo otrzymała premię za wygraną walkę. Z tego co...

 • Osuenhe "Osi" Ugonoh wygrała "Top Model"

  Gdańszczanka o nigeryjskich korzeniach, Osuenhe "Osi" Ugonoh, wygrała czwartą edycję programu "Top Model". W nagrodę otrzymała m.in. 100 tys. zł oraz kontrakt z jedną z najlepszych na świecie agencji modelek.

 • ..."Super Express" dowiedział się, kto zastąpi Beatę Tadlę (41 l.) w "Wiadomościach"! Kim jest Marta Jeżewska?

 • "Rolnik szuka żony": Nowa edycja

  Do udziału w drugiej serii programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu, a komu w ten nietypowy sposób udało się znaleźć swoją drugą połowę - okaże się już jesienią.

Zdjęcia na temat: marta otrzymała
Wideo na temat: marta otrzymała
 • Marta Wiśniewska chwali syna: Właśnie pisze książkę

  Fabienne i Xavier, dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, w ostatnim czasie otrzymali wyróżnienie Ministerstwa Edukacji Narodowej za międzynarodowe sukcesy taneczne. Ich mama nie kryje, że jestprzeszczęśliwa, że ma tak zdolne dzieci. Podkreśla, że syn interesuje się nie tylko tańcem, ale i dziennikarstwem oraz literaturą. - Poza tym, że tańczy, to pisze opowiadania, które wstawia do internetu, zaczął pisać książkę, pisze do różnych portali, zna wszystkich piłkarzy i wszystko o piłce...

Dyskusje na temat: marta otrzymała
 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  Wrocławiu w 1999 została wyróżniona Nagrodą im. Agnieszki Osieckiej dla najlepszej studentki. Ostatnio na 14. Festiwalu „Oblicza Teatru” w Polkowicach otrzymała Złotego Miedziaka dla najlepszej aktorki(...). M. Wiercichowski 2012: WIECZÓR KAWALERSKI (Hala), reż. P. Pitera 2012: D o w N_U S (Marta), reż. D. Starczewski 2011: BOEING, BOEING (Johanna), reż. P. Pitera 2011: WUJASZEK WANIA (Sonia), reż. W. Śmigasiewicz

 • Re: Lubię grać złośnice

  " Ulubienica milionów: W 2009 r. Marta otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia". To najlepszy dowód na to, że widzowie ją uwielbiają." Nie wiem kto głosował,ale na pewno nie ja,.Nie wiem,jak można lubić "aktorke" , której jedyne role to płasko zbudowane postacie w jakiejś taniej komedii romantycznej z bobkiem/adamczykiem/karolakiem/etc albo serialu o podobnej konstrukcji. Żenada.