• Informacje na temat:

  marta prezentowała

Artykuły na temat: marta prezentowała
 • Marta Kaczyńska już po ślubie! Tak prezentowała się panna młoda!

  Marta Kaczyńska (38 l.) po raz trzeci wyszła za mąż. Ślub cywilny należał do bardzo skromnych...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula (33 l.) i jej mąż Kamil Kula (28 l.) byli gośćmi specjalnymi na premierze spektaklu "Trzy sypialnie". Para aktorska, która we wrześniu powitała na świecie małego Bruna, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fotoreporterów. Było to ich pierwsze wyjście od czasu porodu. Młoda mama prezentowała się rewelacyjnie!

 • 34 filmy na festiwalu "Człowiek w Zagrożeniu"

  34 filmy dokumentalne rywalizować będą o Grand Prix 24. Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu", który rozpoczyna się w środę, 19 listopada, w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Pokazane zostaną zarówno obrazy twórców znanych jak i początkujących filmowców, często amatorów.

 • Marta Sędzicka postanowiła zmienić swój wizerunek!

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  "Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • Marta Kaczyńska na uroczystościach pogrzebowych "Inki" i "Zagończyka". Wszystko z nią w porządku?

  Marta Kaczyńska (36 l.) pojawiła się na uroczystościach pogrzebowych Żołnierzy Wyklętych: "Inki" i "Zagończyka". Od razu przykuła uwagę fotoreporterów, bowiem wyglądała nieco inaczej niż zwykle. Trudno orzec, czy to wina zmęczenia, źle dobranego podkładu, negatywnego wpływu promieni słonecznych czy może niekorzystnego oświetlenia, ale twarz prezydenckiej córki prezentowała się niekorzystnie...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula na gali "Orłów"! Jak wypadli?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) pojawili się na rozdaniu "Orłów" - polskich nagród filmowych. Para wyglądała bardzo stylowo i jak zwykle skupiła na sobie wzrok wszystkich obecnych. Oboje przyszli w ciemnych eleganckich kreacjach. Jednak część osób zwróciła uwagę nie na ich stroje, a na... buzię aktorki. Marta chyba dobrała nieodpowiedni kolor podkładu bądź zły odcień różu...

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

Zdjęcia na temat: marta prezentowała
Wideo na temat: marta prezentowała
 • Kulisy sesji Marty Wierzbickiej

  Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", została ambasadorką producenta ekskluzywnej bielizny damskiej. Aktorka prezentuje najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2014. Zobaczcie jak powstawała sesja zdjęciowa, która odbyła się w Toskanii!

 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1710.

  Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga, by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę. Tymczasem mężczyzna wywozi nieprzytomną Martę na brzeg rzeki Klara mówi Hubertowi, że nie zniesie dłużej jego pretensji i skoro nie potrafi jej wybaczyć, to zamierza wyprowadzić się z domu razem z Marysią. Paweł zakończył prace nad filmem o Szumanie i prezentuje...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: marta prezentowała
 • Re: Dominika Ostałowska (Marta Mostowiak )

  Pani Dominika Ostałowska nie nadaje sie do roli sędzi jest całkowicie bez stylu a włosy tragiczne "kłaki spływają jej na twarz" tragizm a ubiór brak słów ludzie czy tego nikt nie widzi ? Pani sędzia z racji stanowiska powinna być ubrana schludnie spudnica żakiet fryzura krótka lub włosy spięte tak aby się ładnie prezentowała.