• Informacje na temat:

  marta rozenek

Artykuły na temat: marta rozenek
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska w ciąży! Sensacyjne wieści!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (35 l.) ma powody do radości. Jak informują media, aktorka spodziewa się drugiego dziecka!

 • Rozenek na okładkach przyciąga jak mages

  Idealną postacią na pierwszą stronę kolorowego pisma w 2013 roku była kobieta o długich jasnych włosach i taki typ fryzury prezentują trzy najczęściej wybierane przez wydawców celebrytki - Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska. "Press-Service Monitoring Mediów" podsumował wyniki rocznej analizy okładek prasy kobiecej.

 • "Barwy szczęścia": Gdzie jest Marta?

  Krzepińskiego już w nim nie będzie! - Nie mogli zapaść się pod ziemię! - zdenerwuje się Artur (Jacek Rozenek), gdy razem z Walawskim (Piotr Jankowski) dotrze do Kur. - Obiecaj, że znajdziesz mamusię - poprosi...

 • Jacek Rozenek: Pracoholik?

  Doradza menedżerom dużych firm, wydaje audiobooki i niedawno dołączył do obsady "Barw szczęścia". Artur, którego gra, zainwestował w czasopismo Roberta, ale tylko po to, by zdobyć względy Marty!

 • „Barwy szczęścia”: Marta nie żyje?

  Nieoczekiwanie Krzepiński (Marek Kossakowski) zezna, że widział, jak Marta (Katarzyna Zielińska) wpada do rzeki i znika w jej odmętach. Jasnowidz Modest (Andrzej Niemirski) twierdzić będzie natomiast, iż Chowańska wciąż żyje!

 • Robi duże wrażenie na mężczyznach

  Będzie się działo w "Barwach szczęścia". Robert (Marcin Czarnik) zapłaci wysoką cenę za niewierność. A Marta (Katarzyna Zielińska) otworzy kolejny rozdział życia. Przed nią szybki rozwód, zmiana pracy, nowe znajomości. Czy także romans?

 • "Barwy szczęścia": Marta zagrozi Arturowi rozstaniem!

  Marta (Katarzyna Zielińska) zagrozi Arturowi (Jacek Rozenek), że odejdzie od niego, jeśli on nie zrezygnuje z niebezpiecznej wyprawy w Himalaje, na którą namówili go koledzy.

 • Polska "perfekcyjna pani domu"

  Polską "Perfekcyjną Panią Domu" została Małgorzata Rozenek. Żona aktora, Jacka Rozenka, nie tylko zadebiutuje w programie TVN Style, ale niedługo będzie także broniła... pracy doktorskiej z prawa.

 • "Barwy szczęścia": Czy Marta ulegnie pokusie?

  W odcinku 1402. "Barw..." Marta poczuje się bardzo samotna.

 • Skok bez spadochronu nie wchodzi w grę

  Program śniadaniowy, radio, plan serialu, teatr, coaching - Jacek Rozenek żyje na wysokich obrotach. Zawsze jednak znajduje czas dla synów - Stasia i Tadzia, z którymi łączy go wiele wspólnych pasji.

Zdjęcia na temat: marta rozenek
Wideo na temat: marta rozenek
 • "Barwy szczęścia": Szaleniec na wolności

  Trwa proces Krzepińskiego (Marek Kossakowski)! Tuż przed ogłoszeniem wyroku morderca znów zwróci się do sędziego – uparcie twierdząc, że jest niewinny. - Marta była wyjątkową osobą.(…) Niestety, była na niej również rysa cierpienia, którego zaznała od swoich bliskich, którzy teraz chcą na mnie zrzucić winę za jej nieszczęście… I dlatego Marta popełniła samobójstwo. Bo była nieszczęśliwa

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1680. Co wydarzy się po wakacjach?

  Marta i Artur Po powrocie z wyprawy w Himalaje Chowański (Jacek Rozenek) nie zastanie w domu ani Marty (Katarzyna Zielińska), ani Ewuni (Gabriela Ziembicka). Dowie się, że jego żona podjęła decyzję o wyjeździe do Białegostoku i za pośrednictwem swojego adwokata złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Zdradzamy, że Marta spotka się z Chowańskim, który odnajdzie ją i odwiedzi w Białymstoku. Bez owijania

Dyskusje na temat: marta rozenek