• Informacje na temat:

  marta rozstanie sie z andrzejem

Artykuły na temat: marta rozstanie sie z andrzejem
 • "M jak miłość": Marta rzuci Andrzeja!

  ...- powie Wernerowi (Jacek Kopczyński) i zasugeruje mu, iż przy okazji pobytu w Grabinie mogliby z Martą wpaść do niego i Anny (Tamara Arciuch) na kolację.  Tuż przed wyjazdem na wieś Marta zwierzy się(...), Martusiu, jesteś taka pogodna, więcej się śmiejesz - od razu zauważy seniorka rodu Mostowiaków, zadowolona z odwiedzin Budzyńskich. - Marta zawsze w Grabinie pięknieje, tak było, jest i będzie...

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • "M jak miłość": Rozstanie bez komplikacji

  Marta i Andrzej obiecują sobie, że zrobią wszystko, by córka jak najmniej ucierpiała z powodu ich rozwodu.

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • "M jak miłość": Marta i Andrzej - to dopiero początek kryzysu!

  ...traktować ją obcesowo, bo to tak jakbym siebie źle traktowała. Zarówno Marta, jak i ja zmieniłyśmy się przez te lata i zmieniamy się nadal. Czy ma pani wpływ na los swej bohaterki? - Nigdy nie czułam takiej potrzeby. Jako aktorka mam radość budowania roli i najbardziej ciekawią mnie zaskakujące rozwiązania. Przyzna pani, że Marta jest postacią dramatyczną? - Tak jest odbierana, choć...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "M jak miłość": Pojednanie czy rozstanie?

  Marta wprost powie mężowi, że już go nie kocha, ale nie będzie nalegała na rozwód.

 • "M jak miłość": Miłość, rozpacz i... rozstanie?

  ...w moim życiu... I gdyby ciebie przy mnie nie było... nie wiem, co bym zrobiła. Tymczasem Marta wyzna mężowi, że chce wyjechać do Łukasza, do Kolumbii. Na kilka tygodni... lub nawet miesięcy(...) masz mi za złe, że chcę wziąć ze sobą Anię? - No... tu już mam pewne wątpliwości! Czy Budzyński w końcu zgodzi się na rozstanie z całą rodziną? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - w każdy poniedziałek...

 • "M jak miłość": Marta ma poważne kłopoty ze zdrowiem!

  Stres spowodowany rozstaniem z mężem sprawi, że Marta (Dominika Ostałowska) zacznie odczuwać niepokojące bóle w okolicach serca. Zbagatelizuje je jednak, myśląc, że to tylko skutki przemęczenia.

 • "M jak miłość": Marta i Maria odnajdą szczęście?

  Obie mają wspaniałe dzieci i świetnie radzą sobie w pracy… ale ich życie miłosne dalekie jest od ideału. Czy córki Mostowiaków - Marta i Maria – odnajdą w końcu szczęście?

Wideo na temat: marta rozstanie sie z andrzejem
 • "M jak miłość": Odcinek 1417.

  Magda ma na nowo problemy ze zdrowiem i odwiedza lekarza. Marta wraca nagle do Polski i załamana prosi o pomoc Budzyńskiego. Wojciechowska wyznaje, że jej syn wpadł za granicą w kłopoty i został dilerem narkotyków. Kilka godzin później Łukasz zjawia się w Warszawie. Poza tym Andrzej w tajemnicy przed aktualną ukochaną kolejny raz spotyka się z Anką. Paweł próbuje odszukać Julkę po tym, jak z nim

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.