• Informacje na temat:

  marta spotkała

Artykuły na temat: marta spotkała
 • Marta Manowska niemile zaskoczona na lotnisku na Okęciu. Horrendalne ceny!

  Marta Manowska (35 l.) raczej nie może narzekać na skromne finanse, ale to wcale nie oznacza, że pozwala sobie na rozrzutność. Docenia wartość pieniądza, zwłaszcza że nie pochodzi z zamożnej rodziny, a i na co dzień zdarza jej się spotykać z niemajętnymi ludźmi. Ty bardziej zszokowało ją to, co zastała na lotnisku Chopina, tradycyjnie nazywanym Okęciem. Całą sytuację można rozpatrywać...

 • Marta Manowska: Nie szukam męża

  Polacy oszaleli na punkcie reality show "Rolnik szuka żony". Zanim więc ruszy drugi sezon, warto przypomnieć sobie jego początki. Tym razem Marta Manowska nie będzie jedyną kobietą. Spotkamy też... rolniczkę!

 • "Barwy szczęścia": Co spotkało Martę?

  Marta odmieniła życie wielu osób. Rodzina i przyjaciele tęsknią za nią niemal każdego dnia.

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • "Miodowe lata": Marta Lipińska uwielbia to, co robi

  ...ją podziwiać w roli Zofii Nowakowej w "Dziewczynach ze Lwowa". Marta Lipińska na świat przyszła w Borysławiu niedaleko Lwowa. Jednak nie pamięta tego ukraińskiego miasta. Kilka lat po jej(...) toczyło się prawdziwe życie - dodała. Niestety, gdy miała 14 lat, jej rodzinę spotkała tragedia - niespodziewanie zmarł ojciec aktorki. Od tego momentu jej mama i babcia z trudem wiązały koniec...

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Marta Kaczyńska zaskoczona ciążą żony Dubienieckiego. Chce chronić córki

  Jak czytamy w "Dobrym Tygodniu", wkrótce Marcin Dubieniecki (37 l.) znowu zostanie ojcem. On i jego ukochana mają spodziewać się syna. Marta Kaczyńska (37 l.), która podobno jest zaskoczona takim obrotem spraw, stara się przygotować na to swoje dzieci, choć jej samej nie jest łatwo.

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Marta Kaczyńska z dziećmi i mężem na Wawelu na obchodach 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej

  ...na Wzgórzu Wawelskim spotkała się z prezydentem Andrzejem Dudą, który z uśmiechem na twarzy zaglądał do wózka, by zobaczyć dziecko Marty i jej ukochanego.  Przy okazji można było się przekonać, jak...

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

Zdjęcia na temat: marta spotkała
Wideo na temat: marta spotkała
 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o złamanym sercu Oli

  Marta Wierzbicka opowiada o dalszych losach jej bohaterki, a także o tym, co według aktorki mogłoby spotkać jej bohaterkę w przyszłości

 • Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" ucieka na Filipiny!

  Marta Manowska najbliższe dwa i pół tygodnia spędzi na Filipinach. Prezenterka programu „Rolnik szuka żony” będzie tam odpoczywać i nabierać energii na kolejny sezon pracy nad drugą edycją reality(...) GoPro. Będę chciała coś pokazać, spróbować coś zrobić, ale na razie trzymam to w tajemnicy – powiedziała Marta Manowska.

 • "Marta spotka swojego księcia"

  Wątek perypetii miłosnych mojej bohaterki zostanie bardzo rozbudowany. Myślę, że widzom przypadnie to do gustu - mówi Magdalena Lamparska, która w "Hotelu 52" gra Martę.

Dyskusje na temat: marta spotkała