• Informacje na temat:

  marta symbol

Artykuły na temat: marta symbol
 • Marta Kaczyńska ledwie urodziła, a już martwi się o starszą córkę!

  Marta Kaczyńska (38 l.) przywykła już do tego, że są tacy, którzy bezpardonowo ją atakują. Jedna z jej pociech nie była jednak na to przygotowana...

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Marta Kaczyńska (35 l.) w niedzielę rano (10 kwietnia) złożyła kwiaty przy grobie rodziców na Wawelu, później udała się do Warszawy na obchody szóstej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Przed Pałacem Prezydenckim, gdzie odsłonięto tablicę upamiętniającą Lecha Kaczyńskiego, podziękowała prezydentowi "miejsca pamięci". "To taki symbol przełamania wymuszonej niepamięci, z którą mieliśmy do czynienia...

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • Marta Kaczyńska stanowczo o Halloween. Ale jej córka ma chyba inne zdanie niż matka...

  Marta Kaczyńska-Zielińska (38 l.) opowiedziała się zdecydowanie przeciwko obchodzeniu Halloween. "Z chrześcijańską tradycją nie ma to nic wspólnego" - napisała. Wygląda jednak na to, że nieco inne podejście do tematu ma jej nastoletnia córka Ewa.

 • Tango, wyścigi konne i... Chopin

  18 marca do kin trafi "Wygrany" w reżyserii Wiesława Saniewskiego. Jest to historia młodego pianisty polskiego pochodzenia, który nie wytrzymuje presji i zrywa europejskie tournee. W filmie usłyszymy utwory Chopina, Presleya, a nawet tango argentyńskie. W teledysku promującym obraz zatańczyła je Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Na dobre i na złe": Ile kosztuje uśmiech George’a Clooneya?

  ...w Warszawie) i filantropką (prowadzi Fundację Wiewiórki Julii). Wspiera ją wielu aktorów znanych z seriali, m. in. Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", Ewa Błaszczyk, czyli niezapomniana Kasia Piórecka ze "Zmienników", Marta Dąbrowska, czyli Kinga Walczyk-Falkowicz z "Na dobre i na złe" czy Weronika Książkiewicz, czyli Carmen z "Komisji morderstw’. Nam opowiada m.in., co zrobić, żeby mieć...

 • Ale kosmos - XV finał WOŚP!

  W niedzielę, 14 stycznia, cała Polska i wiele miejsc na całym świecie pokryje się czerwonymi serduszkami - symbolami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Piękne bo... zdrowe!

  Znane z seriali aktorki namawiają kobiety do robienia regularnych badań cytologicznych. W kampanii społecznej "Piękna bo zdrowa" wzięły udział m.in. Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia" i Maja Hirsch, czyli Magda Szwed z "Wiadomości z drugiej ręki".

 • "My nie musimy milczeć"

  Kult od początku lat osiemdziesiątych jest symbolem niezależności na polskim rynku muzycznym. Skutecznie opierając się przemijającym artystycznym modom, politycznym nastrojom i zmianom personalnym, zespół i jego niekwestionowany lider, założyciel i autor tekstów Kazik Staszewski, jest jednym z niewielu wykonawców zapełniających największe hale i kluby muzyczne w Polsce. 1 października 2001 r. do

Dyskusje na temat: marta symbol