• Informacje na temat:

  marta szulawiak top model

Artykuły na temat: marta szulawiak top model
 • Marta Szulawiak jest w ciąży!

  ...27-letnia uczestniczka pierwszej edycji "Top Model. Zostań modelką" spodziewa się dziecka! Okazuje się też, że jej szanse na karierę w polityce nie są jeszcze ostatecznie przekreślone.

 • Z "Top Model" do SLD

  ...27-letnia Marta Szulawiak , uczestniczka show "Top Model. Zostań modelką", znana także z tańca na rurze, znajdzie się na listach SLD do Sejmu.

 • Uczestniczka "Top Model" wyleciała z listy SLD

  Jakiś czas temu pojawiła się zaskakująca informacja: Marta Szulawiak, znana z show "Top Model" oraz z tańca na rurze, będzie kandydowała do Sejmu z list SLD. "Bardzo się cieszymy, że pani Marta chce startować w wyborach. To ambitna, inteligentna kobieta" - zachwalał Szulawiak Krzysztof Gawkowski, szef kampanii SLD na Mazowszu. Modelka zapewniała, że rozmawiała z samym Grzegorzem Napieralskim...

 • Z klubu go-go do Sejmu. Nowe zdjęcia!

  Marta Szulawiak , 27-letnia tancerka na rurze i uczestniczka programu "Top Model", chce zostać gwiazdą polityki - niebawem wystartuje w wyborach do Sejmu z list SLD. Zobacz jej nowe zdjęcia!

 • W SLD nie chcą tancerki go-go

  Uczestniczka "Top Model", Marta Szulawiak , chciała wystartować w wyborach do Sejmu z list SLD i kandydować na Mazowszu. Nie zgodziła się na to jednak Katarzyna Piekarska, przewodnicząca w województwie mazowieckim.

 • Tańczyła na rurze, bo... tata zmarł

  ..."W wieku 18 lat mój świat obrócił się do góry nogami. Miałam 10-letnią siostrę, chorą mamę, do spłacenia długi, kredyty" - opowiada Marta Szulawiak (27 l.), modelka startująca do Sejmu z list SLD.

 • "Seks - kup teraz": Nowy program w telewizji

  Znana z pierwszej edycji programu "Top Model" Marta Szulawiak znów zagości w nocnych klubach. Tym razem jednak nie zmusza jej do tego zła sytuacja materialna, lecz nagrania do programu, który będzie prowadziła w telewizji TLC.

 • Uczestniczka "Top Model" tańczyła w klubie go-go

  Marta Szulawiak, uczestniczka pierwszej edycji programu "Top Model", od początku swojej medialnej kariery nie ukrywała, że tańczyła w klubie go-go, choć nie był to dla niej powód do dumy. Zdecydowała się jednak na tę pracę z powodu złej sytuacji finansowej swojej rodziny - musiała utrzymać chorą mamę i młodszą siostrę. W dzień starała się normalnie pracować i studiować, a nocą tańczyła w klubie

Wideo na temat: marta szulawiak top model
 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.