• Informacje na temat:

  marta trzebiatowska stopy

Artykuły na temat: marta trzebiatowska stopy
 • Adamczyk cierpi

  Wypadek miał miejsce w ubiegły piątek, podczas kręcenia sceny pogoni za ukochaną, którą gra 23-letnia Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktor upadł tak nieszczęśliwie, że doszło do złamania kości śródstopia. Zamiast gipsu, który Adamczyk musiałby nosić co najmniej 6 tygodni, lekarze zdecydowali się na operację - kości stopy zostały połączone śrubami i drutami. Ekipa filmowa miała nadzieję, że dzięki...

 • Żmuda Trzebiatowska została singielką?

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", została singielką! Piękna aktorka rozstała się z ukochanym, z którym planowała ślub i gromadkę dzieci!

 • Obsypał ją płatkami róż

  26 lipca skończy 24 lata. Marta Żmuda Trzebiatowska spędzi ten dzień sama, jak zwykle. Ale zdążyła się do tego przyzwyczaić. Na osiemnaste urodziny została podobno obsypana płatkami róż przez swoją wakacyjną miłość. Dziś wydaje jej się to banalne, ale wtedy...

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.

 • Taniec z rekwizytami

  To był odcinek pełen rekwizytów. Choreografię niemal każdego tańca zdominował jakiś przedmiot, a to rewolwer, a to puzon. Był i szampan, i eleganckie fotele. Agata Kulesza wyskakiwała ze skrzyni, Alan Andersz czytał gazetę. Jednak dodatkowe "atrybuty" nie pomogły Samborowi Czarnocie, który odpadł z programu.

 • Filmowa Litwa na Tofifest

  Tajemnicze i eksperymentalne - takie jest kino Litwy, które stanie się bohaterem specjalnej panoramy przygotowanej na Tofifest wspólnie z Vilnius Film Festival Kino Pavarsaris. Pasmo Nowego Kina Litewskiego zaprezentowane zostanie w najbardziej progresywnej sekcji toruńskiego festiwalu Forward!, aby podkreślić wyjątkowość, tej wciąż mało znanej w Europie kinematografii.