• Informacje na temat:

  marta wierzbicka mieszkanie

Artykuły na temat: marta wierzbicka mieszkanie
 • Marta Wierzbicka ma chłopaka?! Szykowała się na randkę!

  Marta Wierzbicka (25 l.), odkąd rozstała się ze swoim narzeczonym, nie pokazywała się z żadnym innym mężczyzną publicznie. Czyżby niedługo miało się to zmienić?

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Marta Wierzbicka rzuciła narzeczonego, bo Zborowska jej tak kazała?!

  ...wszystkim nad związkiem, w którym wtedy była. Przypomnijmy, że gwiazdka "Na Wspólnej" od 7 lat była związana z Maciejem Zawadzkim, z którym nawet zaręczyła się. Para miała wspólne mieszkanie i wyglądało na to(...) laska, która rozmawiała ze mną zaledwie kilka razy, tak szybko mnie rozgryzła?'. Bo rzeczywiście już wtedy nie działo się w moim związku najlepiej" - zdradza na łamach tabloidu Wierzbicka. Maciej...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Marta Wierzbicka straciła pracę. Przez tatuaże!

  Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jeden z tabloidów donosi, że piękność z "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka (26 l.) straciła intratny kontrakt reklamowy. Jej miejsce ma zająć Miss Polonia!

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Marta Wierzbicka potwierdziła plotki o rozstaniu! "Nie jestem już w związku"

  Maciej był jej pierwszą miłością. Para związała się ze sobą w 2008 roku, gdy Marta miała zaledwie 17 lat. Bardzo szybko zaczęli wspólne, dorosłe życie. Kupili nawet mieszkanie i razem je urządzali(...) faktycznie każde z nich poszło w inną stronę. Do tej pory para nie komentowała tych sensacyjnych doniesień. Jednak teraz Marta Wierzbicka uznała, że to najlepszy moment, aby rozwiać wszelkie wątpliwości...

 • Dojdzie do tragedii?

  Ostatni odcinek "Na Wspólnej" przed wakacjami zakończy się dramatyczną sceną! Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) po raz kolejny przedawkuje narkotyki. Tym razem dziewczynie naprawdę grozi śmierć!

 • Marta Wierzbicka rozstaje się z narzeczonym!? Zdradził ją?

  ...chyli się ku upadkowi. Ponoć ich problemy zaczęły się od momentu, gdy Wierzbicka przyłapała ukochanego na... zdradzie! Co ciekawe, Marta nie pozostała mu dłużna... "Jego zdrada bardzo ją poruszyła. Zaczęli się od siebie oddalać i ona też pozwoliła sobie na pocieszający skok w bok. Na razie jeszcze mieszkają razem, ale Marta zastanawia się, czy jest sens to ciągnąć" - zdradza "Faktowi" jej znajomy...

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

Wideo na temat: marta wierzbicka mieszkanie
 • Marta Wierzbicka w nowym mieszkaniu!

  Zmiana fryzury, zmiana adresu, zasłużony odpoczynek - w życiu młodej gwiazdki "Na Wspólnej" wiele się dzieje...

 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o wymarzonym romansie

  Z kim mogłaby wdać się w romans Ola Zimińska? Na to pytanie odpowiada grająca ją Marta Wierzbicka. Jak się okazuje młoda aktorka chętnie zobaczyłaby swoją bohaterkę z młodszym partnerem – najlepiej jednym ze studenckiego mieszkania, na przykład Norbertem. Ale to nie koniec niespodzianek. Marta zastanawia się również nad najbardziej spektakularnym sposobem uśmiercenia swojej bohaterki oraz