• Informacje na temat:

  marta wierzbicka na imprezie

Artykuły na temat: marta wierzbicka na imprezie
 • Anna Lewandowska pierwszy raz na takiej imprezie

  ...jej się zrobić w miesiąc. "Dbajmy o siebie przez cały rok. Zaakceptujmy siebie i pozwólmy sobie pomóc". Prócz Lewandowskiej na ściance pojawiły się m.in. Marta Wierzbicka, Julia Wieniawa i Gabi...

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o Halloween

  Marta Wierzbicka dzieli swoje życie zawodowe między telewizję a teatr. Obecnie można ją oglądać w roli Oli Zimińskiej w serialu TVN "Na Wspólnej" oraz w dwóch spektaklach warszawskiego Teatru Capitol(...) jest teraz jakoś i nie mam ani stroju, ani nic, mam dużo ważniejszych spraw na głowie niż planowanie tego, czy pójdę na imprezę przebrana, czy nie - mówi Marta Wierzbicka agencji informacyjnej Newseria...

 • Marta Wierzbicka: Nie ubieram się wyzywająco

  - Stawiam przede wszystkim na wygodę - mówi Marta Wierzbicka, znana z serialu "Na Wspólnej". Aktorka jest fanką swobodnej mody typu streetwear, zwłaszcza trampek i sneakersów. Rzadko wkłada natomiast buty na wysokim obcasie. Nie przepada też za nadmiernym eksponowaniem nagiego ciała, jeśli już coś odkrywa to nogi, w dodatku tylko latem.

 • Marta Wierzbicka ma problemy finansowe?!

  ...ściankach. "Fakt" donosi, że Marta Wierzbicka nie ma teraz zbyt wielu powodów do radości. Wszystko przez sytuację finansową, która rzekomo znacznie się pogorszyła. Celebrytka jakiś czas temu(...) "jedynie" tysiąc złotych za dzień zdjęciowy. Oprócz tego może liczyć na niewielkie zarobki za grę w teatrze. Wierzbicka ponoć już teraz obawia się o swoją przyszłość! "Marta  skarżyła się...

 • Stefano Terrazzino: Po każdym odcinku "TzG" idę na imprezę

  Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Para zaprezentuje w nim swój ulubiony taniec, czyli zmysłową rumbę. Stefano Terrazzino przyznaje, że taniec jest dla niego nie tylko pracą, lecz także sposobem na odreagowanie stresu.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka kończy 24 lata

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. "Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Jak serialowe gwiazdy dorastały na ekranie

  Dorastają na naszych oczach. Serialowe dzieci trafiają na plan, gdy mają kilka lat, czasem nawet parę miesięcy. Potem pojawiają się na okładkach pism, biorą udział w sesjach zdjęciowych. To bywa szokujące, ale oni są dorosłymi ludźmi.

 • Marta Wierzbicka wraca do pisania bloga lubieszpinak

  Marta Wierzbicka chce na nowo zyskać sympatię czytelników swojego bloga. Twierdzi, że przerwa w jego prowadzeniu wynikała z nadmiaru innych obowiązków, głównie debiutanckiej roli w teatrze. Aktorka potrzebowała czasu na naukę i nabieranie doświadczenia na deskach teatru. Teraz jednak planuje regularnie pisać, m.in. na tematy kulinarne.

 • "Na Wspólnej": Tragiczny finał imprezy

  W ramach przeprosin Karina zaprasza Olę do siebie. Zimińscy - chcąc pokazać, że ufają córce - zgadzają się na to. Kiedy Ola przychodzi do przyjaciółki okazuje się, że trafia w sam środek regularnej imprezy! Alkohol i amfetamina są gwiazdami wieczoru...

Zdjęcia na temat: marta wierzbicka na imprezie
Wideo na temat: marta wierzbicka na imprezie
 • Marta Wierzbicka: mam dużo ważniejszych spraw na głowie, niż planowanie wyjścia na imprezę halloweenową

  Aktorka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

 • Nowa miłość Marty Wierzbickiej

  Od ponad roku Marta ma nową miłość i nie chodzi tutaj o żadnego z panów, z którymi została przypadkowo sfotografowana na którejś z imprez. To teatr. Do tej pory mogliśmy podziwiać ją w spektaklu "Kiedy kota nie ma", teraz otwierają się przed nią nowe drogi.

 • "Na Wspólnej": Nie miałam takich przeżyć jak moja bohaterka

  W Warszawie odbyła się konferencja promująca serial "Na Wspólnej". Produkcja na antenie TVN-u gości już ponad 13 lat i w tym czasie zyskała ogromną popularność. Na imprezie oczywiście pojawili się aktorzy grający w serialu. Aktorzy opowiedzieli, co aktualnie słychać u ich bohaterów. - U Oli dużo się dzieje. Rozterki, zdrada i próba samobójcza - powiedziała Marta Wierzbicka. Aktorka dodała - samą

Dyskusje na temat: marta wierzbicka na imprezie