• Informacje na temat:

  marta wierzbicka na wakacjach

Artykuły na temat: marta wierzbicka na wakacjach
 • Marta Wierzbicka pozuje topless na wakacjach. Tak wyglądają jej "wielkie kur***"

  Polscy celebryci chętnie dzielą się wakacyjnymi fotkami na Instagramie. Także Marta Wierzbicka (27 l.), znana widzom z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", postanowiła pokazać zdjęcia z letniego wypoczynku.

 • "Taniec z gwiazdami" [1. odcinek]: Marta Wierzbicka odpadła

  Po pierwszym odcinku zakończyła się przygoda Marty Wierzbickiej z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali podczas piątkowej inauguracji show Anna Wyszkoni oraz Agnieszka Sienkiewicz.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka dla roli zgoliłaby głowę na łyso!

  Marta Wierzbicka w swoim dorobku ma udział w serialu i w sztuce teatralnej. Teraz chciałaby zagrać w filmie. "Mógłby to być nawet epizod kelnerki" - mówi PAP Life aktorka, która nie boi się wyzwań wizerunkowych. Podkreśla, że "dla roli zgoliłaby głowę na łyso".

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Taniec z gwiazdami: Marta Wierzbicka wyrzucona z "Na Wspólnej"? Jest komentarz!

  Krążą plotki, że po porażce w "Tańcu z gwiazdami" Marta Wierzbicka (23 l.) straci teraz rolę w serialu "Na Wspólnej". Czy faktycznie?

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka spędza wakacje nad Bałtykiem

  Wakacje już w pełni rozpoczęte, a Marta Wierzbicka nie traci ani minuty, aby z nich skorzystać. Aktorka serialu "Na Wspólnej" postanowiła odpocząć trochę od pracy i tłocznej Warszawy. Wraz z rodziną i pieskiem Cuki wybrała kierunek - polskie morze. Marta odpoczywa na plaży, łapie trochę promieni słońca i zajada pyszności. Musimy przyznać, że nadmorskie klimaty sprzyjają aktorce. Wierzbicka...

 • Wakacje bez "Na Wspólnej"

  Wakacyjny powiew wolności i marzenia o udanym wypoczynku już coraz bliżej. Widzów serial u "Na Wspólnej" czeka lato bez ich ulubionych bohaterów. Zanim jednak to nastąpi, na antenie TVN zobaczymy ostatni w tym sezonie tydzień z życia mieszkańców serialowej ulicy Wspólnej. Niespodzianki, nowe twarze, nieoczekiwane zwroty akcji, to tylko namiastka tego, co twórcy serialu zafundują nam przed wakacjami!

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o ekscytujących podróżach

  ...coś takiego, ja się bardzo denerwuję, ale staram się z takich sytuacji wyjść jak najszybciej, ale właśnie coś się dzieje, to jest życie - mówi agencji Newseria Lifestyle Marta Wierzbicka, aktorka(...) pociągiem - mówi Marta Wierzbicka. Aktorka dodaje, że co prawda jest odważna i wszystko robi sama, ale w podróżowaniu woli mieć blisko siebie kompana. Dlatego też nie wybrałaby się sama z plecakiem...

 • Dojdzie do tragedii?

  Ostatni odcinek "Na Wspólnej" przed wakacjami zakończy się dramatyczną sceną! Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) po raz kolejny przedawkuje narkotyki. Tym razem dziewczynie naprawdę grozi śmierć!

Zdjęcia na temat: marta wierzbicka na wakacjach
Wideo na temat: marta wierzbicka na wakacjach
 • Marta Wierzbicka na wakacjach

  Aktorka Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", wie jak przyciągnąć uwagę! Niedawno na swoim blogu pochwaliła się wideo z wakacji z Turcji. Gwiazdka zaprezentowała się na nim w skąpym bikini, które podkreślało jej kształty. Zobaczcie, jak bawiła się podczas urlopu!

 • Marta Wierzbicka zachwycona egzotyczną wyspą!

  W ramach akcji radia RMF FM, Marta Wierzbicka wraz z setką słuchaczy wybrała się na tygodniowy wypoczynek na jedną z malowniczych Wysp Kanaryjskich. Co aktorka sądzi o Fuerteventurze? Gdzie spędzała wakacje i czy gdzieś jeszcze zamierza się wybrać?

Dyskusje na temat: marta wierzbicka na wakacjach