• Informacje na temat:

  marta wierzbicka na wspólnej w łózku

Artykuły na temat: marta wierzbicka na wspólnej w łózku
 • "Na Wspólnej": Upojny seks Olki Zimińskiej z… dziewczyną!

  Tego jeszcze nie było w żadnym polskim serialu: Ola (Marta Wierzbicka) wyląduje w łóżku z kobietą! Chodzi oczywiście o Klaudię (Julia Trembecka). Będzie to początek ich związku.

 • "Na Wspólnej": Pierwszy seks Oli i Klaudii!

  Ola (Marta Wierzbicka), która nigdy wcześniej nie czuła pociągu do żadnej kobiety, przeżyje upojny seks z Klaudią (Julia Trembecka). Czy zostaną parą i ujawnią swój związek przed światem?

 • "Na Wspólnej": Szok! Czerska przyłapie męża na seksie z Olą!

  Jak zachowa się Lidia (Małgorzata Lipmann), która przyłapie Olę (Marta Wierzbicka) w łóżku ze swoim mężem Mariuszem (Mariusz Zaniewski)?

 • ​"Na Wspólnej": Ola dostanie w twarz od żony kochanka!

  Spotkanie Oli (Marta Wierzbicka) oko w oko z Czerską (Małgorzata Lipmann), żoną jej szefa i kochanka Mariusza (Mariusz Zaniewski), skończy się dla niej siarczystym policzkiem. Poznaj szczegóły!

 • Co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach!

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.