• Informacje na temat:

  marta wierzbicka studia

Artykuły na temat: marta wierzbicka studia
 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

  Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli!

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka dla roli zgoliłaby głowę na łyso!

  Marta Wierzbicka w swoim dorobku ma udział w serialu i w sztuce teatralnej. Teraz chciałaby zagrać w filmie. "Mógłby to być nawet epizod kelnerki" - mówi PAP Life aktorka, która nie boi się wyzwań wizerunkowych. Podkreśla, że "dla roli zgoliłaby głowę na łyso".

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odpadała z "Tańcem z Gwiazdami"!

  ...liczyła, że program otworzy jej drzwi do kolejnych dużych projektów.  Po zakończeniu odcinka dziennikarze i fotoreporterzy czekali aż do nich wyjdzie, ale Wierzbicka szybko wymknęła się ze studia ATM. Ponoć nie pojawiła się też na afterparty. Według doniesień afterparty.pl,  najmniej sms-ów wysłano na Marcelinę Zawadzką i Rafała Maseraka (zaledwie 2.65 proc.). Marta Wierzbicka oraz Łukasz...

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • "Na Wspólnej": Stara miłość nie rdzewieje?

  Pożyjemy i zobaczymy, czy to stare jak świat porzekadło pasuje do Oli (Marta Wierzbicka) i Daniela (Michał Tomala), bohaterów "Na Wspólnej". Są już pierwsze sygnały, że tych dwoje może do siebie wrócić. Poznaj szczegóły!

 • "Na Wspólnej": Ola będzie cierpiała!

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka zdradziła nam również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu.

 • Niech Ola się bawi!

  Marta Wierzbicka gra, prowadzi bloga i studiuje. Opowiedziała nam o swojej przyszłości serialowej i prywatnej.

 • Narkotyki wpędzą ją do grobu?!

  W jesiennych odcinkach "Na Wspólnej" Zimińska (Marta Wierzbicka), która przed wakacjami z każdym dniem coraz bardziej uzależniała się od narkotyków, stoczy się i wyląduje na odwyku!

Wideo na temat: marta wierzbicka studia
 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...

Dyskusje na temat: marta wierzbicka studia
 • Re: "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka zmęczona treningami

  Tylko nie zauważyłaś, że prostytutka nie musi mieć żadnego wykształcenia, a AKTOR (wiesz, taki zawód) to człowiek, który skończył wyższe studia na kierunku aktorskim. Czy według Ciebie osoba, która suszy zioła i innym tymi ziołami traktuje w ramach poprawy ich zdrowia jest lekarzem?