• Informacje na temat:

  marta wierzbicka wakacje

Artykuły na temat: marta wierzbicka wakacje
 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka spędza wakacje nad Bałtykiem

  Wakacje już w pełni rozpoczęte, a Marta Wierzbicka nie traci ani minuty, aby z nich skorzystać. Aktorka serialu "Na Wspólnej" postanowiła odpocząć trochę od pracy i tłocznej Warszawy. Wraz z rodziną i pieskiem Cuki wybrała kierunek - polskie morze. Marta odpoczywa na plaży, łapie trochę promieni słońca i zajada pyszności. Musimy przyznać, że nadmorskie klimaty sprzyjają aktorce. Wierzbicka...

 • Wakacje bez "Na Wspólnej"

  Wakacyjny powiew wolności i marzenia o udanym wypoczynku już coraz bliżej. Widzów serial u "Na Wspólnej" czeka lato bez ich ulubionych bohaterów. Zanim jednak to nastąpi, na antenie TVN zobaczymy ostatni w tym sezonie tydzień z życia mieszkańców serialowej ulicy Wspólnej. Niespodzianki, nowe twarze, nieoczekiwane zwroty akcji, to tylko namiastka tego, co twórcy serialu zafundują nam przed wakacjami!

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o ekscytujących podróżach

  ...coś takiego, ja się bardzo denerwuję, ale staram się z takich sytuacji wyjść jak najszybciej, ale właśnie coś się dzieje, to jest życie - mówi agencji Newseria Lifestyle Marta Wierzbicka, aktorka(...) pociągiem - mówi Marta Wierzbicka. Aktorka dodaje, że co prawda jest odważna i wszystko robi sama, ale w podróżowaniu woli mieć blisko siebie kompana. Dlatego też nie wybrałaby się sama z plecakiem...

 • "Taniec z gwiazdami" [1. odcinek]: Marta Wierzbicka odpadła

  Po pierwszym odcinku zakończyła się przygoda Marty Wierzbickiej z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali podczas piątkowej inauguracji show Anna Wyszkoni oraz Agnieszka Sienkiewicz.

 • "Na Wspólnej": Wakacje Marty Wierzbickiej

  Marta Wierzbicka wolny czas spędza na aktywnym wypoczynku na Mazurach. Na swoim Instagramie pochwaliła się seksownym zdjęciem w kostiumie kąpielowym i romantycznym zdjęciem o zachodzie słońca. Fani w komentarzach nie kryli zachwytu nad idealną sylwetką aktorki: "Tyle jesz dobroci, a figura idealna", "Fajna Zdrowa Polska Kobieta", "Nogi do nieba".

 • Dojdzie do tragedii?

  Ostatni odcinek "Na Wspólnej" przed wakacjami zakończy się dramatyczną sceną! Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) po raz kolejny przedawkuje narkotyki. Tym razem dziewczynie naprawdę grozi śmierć!

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka nie czeka na miłość

  Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", przyznała w swym ostatnim wywiadzie, że jest singielką z wyboru i nie czeka na miłość, ale nie będzie się przed nią broniła, jeśli spotka na swej drodze odpowiedniego mężczyznę. - Co ma być, to będzie - mówi.

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

 • Marta Wierzbicka zaskoczyła wyznaniem na temat macierzyństwa!

  Marta Wierzbicka (25 l.) już jakiś czas temu rozstała się ze swoim długoletnim partnerem. Jednak do tej pory niewiele o tym opowiadała. W jednym z najnowszych wywiadów zdobyła się na zaskakujące wyznanie.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

Zdjęcia na temat: marta wierzbicka wakacje
Wideo na temat: marta wierzbicka wakacje
 • Marta Wierzbicka zachwycona egzotyczną wyspą!

  W ramach akcji radia RMF FM, Marta Wierzbicka wraz z setką słuchaczy wybrała się na tygodniowy wypoczynek na jedną z malowniczych Wysp Kanaryjskich. Co aktorka sądzi o Fuerteventurze? Gdzie spędzała wakacje i czy gdzieś jeszcze zamierza się wybrać?

 • Marta Wierzbicka na wakacjach

  Aktorka Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", wie jak przyciągnąć uwagę! Niedawno na swoim blogu pochwaliła się wideo z wakacji z Turcji. Gwiazdka zaprezentowała się na nim w skąpym bikini, które podkreślało jej kształty. Zobaczcie, jak bawiła się podczas urlopu!

Dyskusje na temat: marta wierzbicka wakacje