• Informacje na temat:

  marta z klanu

Artykuły na temat: marta z klanu
 • "Klan": Martę i Vujkovicia połączy gorący romans!

  Vujkovic (Roman Frankl) zdradzi Pawłowi (Tomasz Stockinger), że ma romans z piękną i sporo od niego młodszą kobietą. - Znasz ją, ale chyba nie lubisz, bo kiedyś zaszła ci za skórę - powie Lubiczowi. Okaże się, że nową kochanką Stiepana jest... Marta (Edyta Herbuś).

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Klan": Edyta Herbuś zagra w... erotyku?

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z „Klanu”, nie kryje, że chciałaby zagrać w ekranizacji erotycznej powieści Blanki Lipińskiej „365 dni”, która określana jest mianem kaszubskiego porno. Aktorka i tancerka uważa, że idealnie pasuje do roli Laury...

 • "Seks bez tajemnic": Agnieszka Kaczorowska o "pierwszym razie"

  Rozmowa z nastolatkami o życiu seksualnym dla niektórych stanowi nie lada problem. Nie dla Marty Szulawiak-Turskiej, która z impetem "wyważa drzwi" i otwarcie zaczyna rozprawiać o seksie z nastolatkami w pierwszym odcinku "Seksu bez tajemnic". Jej gościem będzie Agnieszka Kaczorowska, która opowie o swoim "pierwszym razie".

 • Klan

  Daniel spotyka się z potencjalnym producentem filmu, realizowanego wg jego książki. Marta, która jest świadkiem tego spotkania, prosi Daniela o scenariusz...

 • Edyta Herbuś w "Klanie"

  Już wkrótce, 21 stycznia, w "Klanie" - najdłużej emitowanej polskiej telenoweli, zobaczymy Edytę Herbuś. Celebrytka wcieli się w postać Marty, instruktorki tańca.

 • "Klan": Dżesika chce wrócić do Darka!

  Zdradzamy, że w 3503. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 3 czerwca w TVP1) Anulka (Marta Rostkowska) przekaże Czesi (Anna Powierza) news dnia: Dżesika dostała nagrodę za najgorszy vlog lajfstajlowy!  Kiedy wątpliwa laureatka przyjedzie spóźniona po Dżastinka (Michał Wolski), Czesia spróbuje ją pocieszyć. Okaże się jednak, że Cebula jest bardzo zadowolona z wyróżnienia. Następnego dnia...

 • Lubię jeździć na rolkach

  - Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, najbardziej do tej pory kojarzony z rolą Rysia z serialu "Klan". To się jednak w najbliższym czasie zmieni, bowiem aktor porzucił pracę na planie serialu na rzecz swego ukochanego teatru. Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

 • Klan

  Jerzy musi pogodzić się z faktem, że Elżbieta wyśle go do sanatorium. Nie ma pojęcia jak wytrzyma kilka tygodni na nudnym życiu kuracjusza. Krzysztof stara...

 • Serialowa zbrodnia i kara

  Tomasz Stockinger, znany jako dr Lubicz z "Klanu", tym razem dopuści się ciężkiej zbrodni w finałowym odcinku "Hotelu 52".

Zdjęcia na temat: marta z klanu
Dyskusje na temat: marta z klanu