• Informacje na temat:

  marta z na dobre i na złe

Artykuły na temat: marta z na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Marta Bryła szykuje się do ślubu

  Marta Bryła, czyli Oliwia Popławska z "Na dobre i na złe", od kilku lat jest zakochana w Jakubie Tackowiaku znanym z epizodycznych ról m.in. w "Przyjaciółkach" i "Komisarzu Aleksie". Aktorska para niedawno zaręczyła się i rozpoczęła przygotowania do ślubu!

 • "Na dobre i na złe": Desperacki krok

  Ma wiele wad i słabości, do których nie chce się przyznać. Grany przez Michała Żebrowskiego profesor Falkowicz z "Na dobre i na złe" nie umie pogodzić się ze swoją chorobą i bólem. Dlatego chce rozstać się z życiem...

 • "Na dobre i na złe": Marta Bryła wspomina pracę na planie pierwszej polskiej telenoweli historycznej

  Marta Bryła, którą po wakacjach znów – po kilkumiesięcznej przerwie - będziemy oglądać jako Oliwię w „Na dobre i na złe”, z ogromnym sentymentem wspomina miesiące, które spędziła na planie „Korony królów”, wcielając się w Aldonę, czyli pierwszą żonę Kazimierza III Wielkiego (Mateusz Król). - To był cudowny czas – mówi, choć wiadomo, że – delikatnie mówiąc – nie przepadała za wszystkimi...

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • "Na dobre i na złe": Poryw namiętności

  Po powrocie Lucyny (Anna Samusionek) do Leśnej Góry Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zwierzy się Julce (Aleksandra Hamkało), że przez nią jest sama jak palec, bo boi się zaufać ludziom.

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Na dobre i na złe": Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do pracy

  ...​Na operację do Leśnej Góry przyjedzie doktor Hania, którą zagra Marta Żmuda Trzebiatowska. Chora kobieta wkrótce dołączy do ekipy medycznej szpitala!

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Na dobre i na złe": Marta Żmuda Trzebiatowska zostaje w Leśnej Górze!

  Ostatecznie profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) zdecyduje się przyjąć Hannę Sikorkę (Marta Żmuda Trzebiatowska) do swojej Szkoły Mistrzów, ale bynajmniej nie z powodu jej nadzwyczajnych zdolności.

 • "Rolnik szuka żony": To wcale nie jest koniec

  Kończy się program "Rolnik szuka żony". Fani produkcji na pewno są ciekawi, czy staniemy się świadkami romantycznych oświadczyn. Gospodyni Marta Manowska wierzy, że niektóre z zawartych podczas programu znajomości będą miały ciąg dalszy. TVP1 zapowiedziała już drugi sezon tej produkcji.

Zdjęcia na temat: marta z na dobre i na złe
Wideo na temat: marta z na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 656.

  Klaudia po skandalu w dniu ślubu ukrywa się w domu i nie odbiera telefonów. Marta zmusza jednak lekarkę do rozmowy i zapowiada, że nigdy nie przestanie walczyć o Rafała. Piotr znajduje przypadkiem list, który Hana napisała do ich synka i odkrywa, że wcale nie jest biologicznym ojcem małego Kuby. Radwan diagnozuje u dziecka Oli poważną wadę serca i zaleca szybką operację.

 • "Na dobre i na złe": Zza kulis - Adam, Wiki i Oliwia

  Aktorzy – Grzegorz Daukszewicz (Adam), Katarzyna Dąbrowska (Wiki) oraz Marta Bryła (Oliwia) – zdradzają nam parę sekretów zza kulis. „Wiki i Adam to para, której widzowie „Na dobre i na złe(...) Marta Bryła. „Nas zaskoczył ten wątek (…) ale z punktu widzenia aktorskiego to jest bardzo ciekawa rzecz do zagrania. Dla Wiki z kolei to zdecydowanie bardzo trudna sytuacja. Myślę, że Wiktoria

 • "Na dobre i na złe": Zwiastun odcinka 655.

  Do Leśnej Góry przyjeżdża matka Barta - Aurelia, która pomaga Arturowi i Julce w opiece nad wnukiem. Jednocześnie jako seksuolog nie ma żadnych zahamowań, by wtrącać się w ich najbardziej intymne sprawy. W pracy profesor Bart próbuje załatwić ukochanej miejsce na specjalizacji z anestezjologii, choć van Graaf uważa, że doktor Burska powinna zostać chirurgiem. Doktor Miller dostaje propozycję pracy w klinice w Bawarii, ale jest gotowa ją odrzucić z miłości do narzeczonego. Tuż przed ślubem...

Dyskusje na temat: marta z na dobre i na złe