• Informacje na temat:

  marta żmuda reklama

Artykuły na temat: marta żmuda reklama
 • Żmuda-Trzebiatowska ubezpieczyła "różne części ciała". Po co?

  Okazuje się, że Marta Żmuda-Trzebiatowska (28 l.) boi się nie tylko o swoje włosy (reklamuje szampon), ale także całe ciało...

 • Żmuda Trzebiatowska po angielsku

  Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała w nowym filmie Wiesława Saniewskiego "Wygrany". - Moja rola nie jest duża, ale jest dość istotna dla fabuły - ujawnia aktorka.

 • Żmuda Trzebiatowska wygryzie Sadowską?

  Aktorki dzisiaj częściej zajmują się występowaniem w reklamach niż graniem w filmach. Podobnie jest z Martą Żmudą Trzebiatowską , która została niedawno twarzą firmy odzieżowej.

 • Maciąg nie chciała tańczyć

  Katarzyna Maciąg nie chce iść w ślady swojej koleżanki z planu serial u "Teraz albo nigdy", Marty Żmudy Trzebiatowskiej i odmówiła udziału w programie "Taniec z gwiazdami".

 • "Przyjaciółki" walczą o Joannę L.! "Asia jest osią naszej czwórki"

  Od głośnego wypadku "po paru winach" minęło już prawie pół roku, ale aktorka wciąż boleśnie odczuwa jego skutki. Tabloidy zaczęły bowiem donosić, że producenci poważnie rozważają, aby zakończyć wątek granej przez nią postaci. Na jej miejsce miałaby wskoczyć Marta Żmuda-Trzebiatowska. To nie podoba się jej koleżankom z serialu... "Asia jest pełna życia, jest osią naszej czwórki. Nie wyobrażam...

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Galimatias uczuć

  Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska). Millerówna natychmiast doniesie Tadeuszowi, że Maciek... się żeni. Nastąpi to w 40. odcinku "Julii" (emisja w piątek 24 lutego). Od tej chwili ruszą intensywne...

 • Bajon: "Chciałem sprawdzić Fredrę"

  Zekranizowane przez Filipa Bajona "Śluby panieńskie" to spotkanie największych gwiazd polskiego kina. Szyc, Stuhr, Żmuda-Trzebiatowska, Cieślak, Olszówka i Więckiewicz zapewne przyciągną do kin rzesze młodych ludzi. Reżyser opowiedział o swojej przygodzie z dziełem Fredry.

 • Kolejny serial spada z ramówki

  ...nowości jesiennej ramówki, producenci przygotowują już kolejne seriale. TVN realizuje właśnie trzy produkcje. Na wiosnę w tej stacji pojawią się: "Julia", w której zagra m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska...

 • Małgorzata Socha najpopularniejszą ambasadorką marek

  Decydując się na wybór gwiazdy do reklamy, oprócz wielu innych czynników, które determinują sukces strategii, warto wziąć pod uwagę również jej popularność. Badanie Press-Service Monitoring Mediów potwierdza, że osoby, które budzą najwięcej emocji, przynoszą markom najszerszy odzew w mediach w związku z kampaniami promocyjnymi.

Zdjęcia na temat: marta żmuda reklama