• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska 2013

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska 2013
 • ​"Blondynka": Marta Żmuda Trzebiatowska znów jest na topie!

  Marta Żmuda Trzebiatowska, którą wkrótce zobaczymy na małym ekranie jako Sylwię Kubus w 8. serii "Blondynki", lada moment świętować będzie 15-lecie pracy artystycznej. Nie wszyscy pamiętają, że jeszcze jako studentka warszawskiej Akademii Teatralnej zadebiutowała niewielkim epizodem w "Na dobre i na złe" - serialu, w którym dziś gra doktor Hanię Sikorkę!

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Czy nie za bardzo ryzykuje?

  Marta Żmuda Trzebiatowska (33 l.) i jej mąż liczą, że to nie zaszkodzi ich małżeństwu...

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i Marcin Mroziński byli kiedyś parą!

  Marta Żmuda Trzebiatowska (31 l.) podczas studiów zakochała się do szaleństwa w Marcinie Mrozińskim (30 l.)!

 • Żmuda Trzebiatowska przerywa milczenie

  Gwiazdy coraz częściej traktują gazety jak konfesjonał, opowiadając publicznie o swojej prywatności. Dyskusja o tym, czy celebryci kupczą swoim życiem prywatnym, rozgorzała po gorzkich słowach Odety Moro wystosowanych do Michała Figurskiego. Niedawno na wywiad o kulisach swojego związku zdecydowała się Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska zamieszka w Nowym Jorku?

  Marta Żmuda Trzebiatowska, którą wiosną oglądać będziemy w 5. serii "Przyjaciółek", bardzo poważnie myśli o przeprowadzce do Nowego Jorku. Fanów aktorki uspokajamy jednak - Marta nie zamierza wyjechać z Polski na stałe...

 • Telekamery: Która okaże się najlepsza?

  Dwie spośród nominowanych do Telekamer 2014 aktorek - Katarzyna Zielińska i Agnieszka Dygant, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia" i Agata Przybysz z "Prawa Agaty" - mają szansę po raz trzeci zwyciężyć w plebiscycie "Tele Tygodnia". Do tej pory udało się to tylko jednej aktorce - Małgorzacie Foremniak, czyli Zofii Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe".

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska: Zła passa trwa!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (29 l.) jeszcze niedawno była jedną z najbardziej wziętych aktorek. Dziś nie dostaje propozycji ról, a w jej życiu uczuciowym także ostatnio panuje pustka.

 • Karolak zaprasza na galę Węży

  Tomasz Karolak poprowadzi galę rozdania Węży 2013 - anty-nagród wręczanych m.in. najgorszym aktorom minionego roku. Uroczystość odbędzie się w kierowanym przez Karolaka Teatrze Imka. "Nasze środowisko lubi z siebie pożartować" - przekonuje artysta, który... sam był do Węża nominowany.

Dyskusje na temat: marta żmuda trzebiatowska 2013
 • Re: "Na dobre i na złe": Marta Żmuda Trzebiatowska zagra w serialu!

  miałam nieprzyjemnosc widziec te pania w dwóch filmach, najgorszym polskim filmie CIACHO i w drugim dziele "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". za role w tym drugim została uznana najgorsza aktorka chyba 2013 roku. Odcinków z jej udziałem nie bede ogladac , wystarcza te dwa zenujace przezycia.