• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska damiecki

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska damiecki
 • Zdrada na ekranie

  Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Damięcki spotkali się po raz pierwszy na planie "Teraz albo nigdy!". W serialu TVN zagrali przyjaciół. W najnowszej produkcji TVP 1 "Chichot losu" wcielają się natomiast w zakochaną parę - Joannę i Marcina.

 • Żmuda Trzebiatowska najpiękniejsza

  Marta Żmuda Trzebiatowska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali laureatami siódmej edycji plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi". Zwycięzców wybrali czytelnicy magazynu "Viva!".

 • To dla niej duża szansa

  Na początku ich serialowych bohaterów sporo dzieli. Zbliżają się do siebie z oporami, krok po kroku. W rzeczywistości Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Damięcki dobrze się znają i bardzo lubią razem pracować.

 • Damięcki zakochany w Trzebiatowskiej

  Trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Chichot losu" . Film oparty jest na bestsellerowej powieści Hanki Lemańskiej pod tym samym tytułem. Bohaterów opowieści grają Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Damięcki.

 • Nie chce widzom wciskać kitu!

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Joanna Konieczna z "Chichotu losu", nie chce widzom wciskać kitu. Takiego właśnie sformułowania użyła w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów.

 • Trzebiatowska "japiszonką"?

  We wtorek, 7 września, ruszają zdjęcia do nowego serialu TVP " Chichot losu" z Martą Żmudą Trzebiatowską. Jest to ekranizacja bestsellerowej powieści Hanki Lemańskiej

 • "Chichotu losu": Życie do góry nogami

  ..."Chichotu losu" to tytuł nowego serialu TVP 1. Jego bohaterką jest ceniąca sobie niezależność Joanna (Marta Żmuda Trzebiatowska). Odebrany w nocy telefon niespodziewanie wywraca jej życie do góry nogami...

 • Trzebiatowska w nowym serialu

  Kolejną nową propozycję szykuje dla widzów TVP. Wiosną zobaczymy na ekranie Martę Żmudę Trzebiatowską i Mateusza Damięckiego w serialu "Chichot losu" .

 • Amant z zasadami

  Właśnie bierze udział w zdjęciach do najnowszego serialu TVP 1 pt. "Chichot losu". Wystąpi u boku Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Aktor wciela się w postać Marcina. Będzie on kolegą z pracy głównej bohaterki Joanny (Marta Żmuda Trzebiatowska). - Czym dokładnie ma się zajmować, na razie jest objęte ścisłą tajemnicą - mówi Mateusz Damięcki. - To bohater w stylu Chandlera z "Przyjaciół" - lubimy go...

 • Trzebiatowska zmienia plany

  Samodzielna, niezależna pani psycholog uważa, że w pełni kontroluje swoje życie. Aż pewnego dnia przypadek zmusi ją do zmiany planów. Trwają zdjęcia do nowego serialu "Chichot losu", w którym główną role zagra Marta Żmuda Trzebiatowska.

Zdjęcia na temat: marta żmuda trzebiatowska damiecki
Wideo na temat: marta żmuda trzebiatowska damiecki
 • "Teraz albo nigdy!" - zwiastun serialu

  Bohaterowie serialu to grupa dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze podczas wyjazdu sylwestrowego. Każdy z nich jest właśnie na życiowym zakręcie i planuje poukładać sobie ważne sprawy od nowa. W rolach głównych zobaczymy: Agatę Buzek, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Katarzynę Maciąg, Mateusza Damięckiego, Rafała Królikowskiego, Bartka Kasprzykowskiego i Jana Wieczorkowskiego.