• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska dawniej

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska dawniej
 • Lany poniedziałek na Kaszubach

  Dla Marty Żmudy Trzebiatowskiej, czyli Joanny Koniecznej z "Chichotu losu", święta to przede wszystkim okazja, by wybrać się do rodziców - do Przechlewa. Marta nie wyobraża sobie, że mogłaby spędzić Wielkanoc gdzie indziej niż na Kaszubach.

 • Gwiazdy seriali w "Och, Karol"

  ...wyłączność, zaplanuje perfidną intrygę. Kolejna ofiara Karola to Paulina, w którą wcieli się Marta Żmuda Trzebiatowska . Związek z Górskim jest dla niej spełnieniem dziewczęcych marzeń: zakochany książę(...) Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia". Inna gwiazda "Barw szczęścia" Katarzyna Glinka dostała rolę kelnerki Adrianny Matysik , którą Karol pozna, kiedy już wszystkie...

 • Z gwiazdami przy świątecznym stole

  ...gemius_identifier = '16CVfWNhyWxOfDWhxK_r7eVEfSqRwIcuDm3lq1q7o6v.D7'; Marta Żmuda Trzebiatowska ("Chichot losu"): Lany poniedziałek na Kaszubach Dla Marty Żmudy Trzebiatowskiej, czyli Joanny Koniecznej(...) to naprawdę źle skończyć - śmieje się. Dziś Marta Żmuda Trzebiatowska jest w domu gościem, przyjeżdża na gotowe i nie pomaga zbyt wiele. - Wpadam na ostatnią chwilę, gdy wszystko jest już zrobione...

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Polski Don Juan XXI wieku

  Życie Karola jest bajką. Do czasu jednak, gdy jego kochanki dowiadują się o swoim istnieniu! Ruszają prace nad nową wersją przygód polskiego Don Juana, znanego z komedii Romana Załuskiego "Och, Karol".

 • Godzina zero

  "Wygrany" , reż Wiesław Saniewski, Polska 2011, dystrybutor Forum Film, premiera kinowa 18 marca 2011 roku.

Dyskusje na temat: marta żmuda trzebiatowska dawniej