• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska doda

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska doda
 • "Na dobre i na złe": Dr Wilczewski zamieszka w hotelu rezydentów!

  ...​Doktor Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) wprowadzi się do hotelu rezydentów w Leśnej Górze jako ostatni z trójki nowych lokatorów. Zostanie sąsiadem Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Rafała Malickiego (Konrad Eleryk).

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • ​"Na dobre i na złe": Matka Michała ma glejaka!

  Barbara (Agnieszka Pilaszewska) od dwóch miesięcy ukrywa przed światem, że ma guza mózgu. Wkrótce zdradzą ją niepokojące objawy, o których dr Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) poinformuje jej syna Michała (Mateusz Janicki).

 • Pani Doda u Pana Zanussiego

  "Z wielką przyjemnością potwierdzamy doniesienia mediów dotyczące występu Dody w najnowszym filmie Pana Krzysztofa Zanussiego Serce na dłoni " - czytamy na oficjalnej stronie wokalistki.

 • Nowa ofiara intryg?

  Zdesperowana Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) zaciągnie Piotra (Michał Lesień) do łóżka. Ma nadzieję, że zajdzie w ciążę i będzie mogła udawać, że to dziecko Janka (Krystian Wieczorek).

 • Doda pomyliła bramy

  Doda ma już za sobą pierwszy dzień na planie czarnej komedii Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni".

 • Wybraliście najpiękniejszą!

  Paulina Sykut - pogodynka Polsatu i prowadząca show "Must be the music" - to waszym zdaniem najpiękniejsza znana Polka. Oto wyniki naszego plebiscytu - mogliście głosować podczas długiego majowego weekendu. Na podium znalazły się także Anna Przybylska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • Aseksualna Mandaryna

  W czołówce znalazła się Doda oraz Edyta Herbuś. Ankieta pokazała, iż Joanna Liszowska, mimo że nie jest kobietą najszczuplejszą, jej powierzchowność wśród panów wzbudza pożądanie. Najmniejszym zainteresowaniem cieszy się obok Mandaryny fizyczność Kasi Skrzyneckiej, prowadzącej show "Taniec z gwiazdami" oraz aktorki Anny Guzik. Wyniki ankiety: 1.Marta Żmuda Trzebiatowska 2.Doda 3.Edyta Herbuś...

 • Dla kogo Telekamery?

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? Dziś poznaliśmy nominacje do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009.