• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska dom

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska dom
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska pochwaliła się radosną nowiną

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (34 l.) realizuje się w jednej z najważniejszych ról – roli matki. Jednak oprócz tego ma także obowiązki zawodowe. Niedawno pochwaliła się fanom radosną nowiną. Szykuje nowy projekt!

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży!

  Kamil Kula, czyli Szczepan Lipski z "Na dobre i na złe", jesienią zostanie tatą! Żona aktora - Marta Żmuda Trzebiatowska, którą na małym ekranie oglądaliśmy ostatnio w 2015 roku jako Natalię w 5. serii "Przyjaciółek" - jest w czwartym miesiącu ciąży...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: W torebce gaz pieprzowy

  Prowadzącą nowego programu "Niepokonane" na kanale ID została Marta Żmuda Trzebiatowska. Gwiazda przedstawia w nim historie kobiet, które wpadły w sidła oprawców, ale nie pozwoliły, by strach je obezwładnił. W wywiadzie zachęca kobiety, by nosiły przy sobie gaz pieprzowy.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska ograniczyła kontakty z ojcem!

  Tygodnik "Na Żywo" donosi, że Marta Żmuda-Trzebiatowska (30 l.) ma już dość wybryków swojego taty!

 • "Przyjaciółki": Co w nowym odcinku?

  Natalia (Marta Żmuda Trzebiatowska), Anka (Magdalena Stużyńska Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) - tych troje wciąż mieszka pod jednym dachem! Jak długo jeszcze?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska

  W 2007 roku ukończyła Akademię teatralną w Warszawie i uzyskała dyplom, który otworzył jej drzwi do kariery. Zadebiutowała w serialu " Dom Niespokojnej Starości" dwa lata wcześniej. Po paru epizodycznych rolach w znanych serialach (" Kryminalni", "Na dobre i złe" ) uzyskała angaż w produkcji " Dwie strony medalu". Popularność zyskała jednak dzięki serialowi " Twarzą w twarz". Na wielkim...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula: po ślubie czas na dziecko?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) nie kryją, że decyzja o małżeństwie była jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek podjęli. Czy teraz przyszedł czas na kolejny krok i powiększenie rodziny?

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

Zdjęcia na temat: marta żmuda trzebiatowska dom
Dyskusje na temat: marta żmuda trzebiatowska dom