• Informacje na temat:

  marta żmuda-trzebiatowska facet

Artykuły na temat: marta żmuda-trzebiatowska facet
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska uciekła z Polski. Przed byłym facetem!

  Po rozstaniu z tancerzem Adamem Królem (42 l.), Marta Żmuda-Trzebiatowska (29 l.) w końcu ma czas dla siebie i swoich przyjaciół.

 • Faceci górą!

  "Śluby panieńskie" , reż. Filip Bajon, Polska 2010, dystrybucja: Kino Świat, premiera kinowa: 8 października 2010

 • Żmuda Trzebiatowska zauroczona innym?

  To był dla Marty Żmudy Trzebiatowskiej (26 l.) obcy facet. Dobrze poznali się w łóżku! Zaiskrzyło, i to jak! Tak to wygląda w filmie. Czy oboje genialnie zagrali swe role? A może to nie do końca była(...) mu Marta. Nasza gwiazda komplementuje aktorskie umiejętności kolegi. Ale widać też, że działa na nią męski urok Pawła. A i on jest wyraźnie Martą oczarowany... Co na to partner aktorki, Adam Król (39

 • Żmuda Trzebiatowska: Ani rozstanie, ani ślub!

  Zawsze uśmiechnięta. Zmysłowa, atrakcyjna, błyskotliwa i szalenie zdolna. Można by rzec: kobieta idealna! Oto cała Marta.

 • Żmuda Trzebiatowska była... brzydka?

  Po przyjeździe na studia do Warszawy Marta wyglądała jak typowa dziewczyna z prowincji: miała niemodną fryzurę, krzywe zęby, była nieśmiała i zahukana. Gdy Adam Król pierwszy raz przedstawił ją swoim(...) niemodną fryzurę, na zębach aparat i w niczym nie przypominała dzisiejszej piękności. Adam to świetny facet, który dużo osiągnął, stać więc go na atrakcyjniejszą dziewczynę" - wspominają w piśmie "Na...

 • To nie ona zabiega o mężczyzn

  Czym w podejściu do mężczyzn różni się od swojej serialowej bohaterki - zdradza Marta Żmuda Trzebiatowska, jedna z gwiazd serialu "Julia", który 3 września wraca na antenę TVN-u.

 • Żmuda Trzebiatowska: Popularność jest przyjemna!

  Zawsze uśmiechnięta. Zmysłowa, atrakcyjna, błyskotliwa i szalenie zdolna. Można by rzec: kobieta idealna! Oto cała Marta.

 • Karolak bratem Trzebiatowskiej

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Marcin Bosak, Tomasz Karolak i Paweł Małaszyński występują w nowym filmie Patryka Vegi, twórcy seriali "PitBull" i "Twarzą w twarz". Historia braci, chcących wydostać siostrę z więzienia, to gwarantowany hit tej zimy!

 • Żmuda Trzebiatowska: Kobiety traktują mnie jak zagrożenie

  Marta Żmuda Trzebiatowska (27 l.) nie rozumie, dlaczego inne przedstawicielki płci pięknej nie mają do niej zaufania.

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.

Dyskusje na temat: marta żmuda-trzebiatowska facet