• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska gala

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska gala
 • "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży!

  Kamil Kula, czyli Szczepan Lipski z "Na dobre i na złe", jesienią zostanie tatą! Żona aktora - Marta Żmuda Trzebiatowska, którą na małym ekranie oglądaliśmy ostatnio w 2015 roku jako Natalię w 5. serii "Przyjaciółek" - jest w czwartym miesiącu ciąży...

 • Pięcioraczki Żmudy Trzebiatowskiej

  Faworytka aktualnej edycji "Tańca z gwiazdami", Marta Żmuda Trzebiatowska, chce mieć dzieci. I to nie jedno czy dwójkę, ale pięcioro!

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula na gali "Orłów"! Jak wypadli?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) pojawili się na rozdaniu "Orłów" - polskich nagród filmowych. Para wyglądała bardzo stylowo i jak zwykle skupiła na sobie wzrok wszystkich(...) do policzków, bowiem jej ciemna twarz nieco odznaczała się na tle jasnej szyi i reszty ciała. Jednak za wyjątkiem tej drobnej wpadki Żmuda-Trzebiatowska prezentowała się świetnie!

 • Obsypał ją płatkami róż

  26 lipca skończy 24 lata. Marta Żmuda Trzebiatowska spędzi ten dzień sama, jak zwykle. Ale zdążyła się do tego przyzwyczaić. Na osiemnaste urodziny została podobno obsypana płatkami róż przez swoją wakacyjną miłość. Dziś wydaje jej się to banalne, ale wtedy...

 • "O mnie się nie martw": Karol Dziuba i Marta Żmuda Trzebiatowska dostali nagrody za granie... głosem

  Karol Dziuba, czyli Tomek z „O mnie się nie martw”, był jednym z bohaterów gali wręczania nagród za debiut w Teatrze Polskiego Radia. Aktor otrzymał statuetkę Arete za rolę w słuchowisku „Romeo i Julia”. Nagrodę dostała również Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Natalia z „Przyjaciółek”.

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Żmuda Trzebiatowska najpiękniejsza

  Kolejny sukces gwiazdeczki TVN. Marta zdobyła tytuł Najpiękniejszej w tegorocznym plebiscycie jednego z magazynów.

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska ostro o polskich ślubach

  Marta Żmuda-Trzebiatowska jest już ze swoim partnerem, tancerzem Adamem Królem (40 l.), od dobrych kilku lat. Mimo to parze nie spieszy się do ołtarza. "Myślę, że cała ta otoczka i papierologia nie(...). Wszystko takie na pokaz. Brak w tym wszystkim autentyczności" - mówi Marta. Doktor Pomponik się dziwi: jak to, Marto, nie chcesz bawić się z wąsatymi wujkami do "Białego misia"?! A Wy co sądzicie...

 • Raczek kontrowersyjny dla TVP

  Gala transmitowana przez TVP, podczas której nagrodę w kategorii "Piękna para" odebrali Tomasz Raczek i jego życiowy partner Marcin Szczygielski, według zarządu Telewizji Polskiej nie realizuje misji publicznej.

Zdjęcia na temat: marta żmuda trzebiatowska gala