• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska i jej chlopak

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska i jej chlopak
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska ma nowego chłopaka! To aktor z "Na dobre i na złe"!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (30 l.) znalazła w końcu prawdziwą miłość?!

 • Trzebiatowska opuszcza męża

  W serial u "Teraz albo nigdy!" szykuje się małżeńska scysja. Marta Orkisz (Żmuda-Trzebiatowska) wyprowadzi się od męża Roberta (Kasprzykowski).

 • Żmuda Trzebiatowska jest wyczerpana

  Expressie". "Piękna gwiazda ostatnio coraz gorzej znosi jednak rygor, jaki narzucił jej Adam. Buntuje się i dogryza swemu oprawcy". Dla Adama Króla priorytetem jest, by w każdym odcinku stać się ulubieńcem telewidzów. Marta jednak jest delikatną kobietą i jej ciało ma jasne granice wytrzymałości. Treningi ją wypalają i doprowadzają do wyczerpania. Po niedzielnym odcinku gwiazda TVN nie wytrzymała...

 • Chce się zabić?

  W najbliższych odcinkach "Julii" zostanie ujawniony spisek Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Darka (Bartosz Obuchowicz). Dojdzie do tragicznych zdarzeń.

 • Żmuda Trzebiatowska przeżywa kryzys

  Marta Żmuda Trzebiatowska (24 l.) jest w bardzo trudnym momencie swojego życia - donosi tygodnik "Imperium TV". Jest rozdarta, a stoją przed nią teraz ważne życiowe decyzje. Aktorka bardzo przeżywa(...) swoje życie prywatne, co bardzo nie podoba się jej chłopakowi. "Marta i Adam przechodzą teraz trudny czas. Są nie tylko na zawodowym, ale i życiowym rozdrożu. Ona chciałaby grać. Zależy jej na tym...

 • "Wszystko" z miłości (do kina)

  Pierwszy film współfinansowany przez internautów trafi wkrótce do kin. W krótkometrażowym obrazie "Wszystko" w reżyserii Artura Wyrzykowskiego zagrali m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska i Antoni Pawlicki.

 • Żmuda Trzebiatowska była... brzydka?

  Po przyjeździe na studia do Warszawy Marta wyglądała jak typowa dziewczyna z prowincji: miała niemodną fryzurę, krzywe zęby, była nieśmiała i zahukana. Gdy Adam Król pierwszy raz przedstawił ją swoim(...) żywo". Aktorka sama przyznaje, że jej dawny image był daleki od ideału: "W wieku dojrzewania byłam pulchna. Nie przejmowałam się do momentu, gdy pewien chłopak bez ogródek stwierdził, że mogłabym trochę...

 • Tango, wyścigi konne i... Chopin

  18 marca do kin trafi "Wygrany" w reżyserii Wiesława Saniewskiego. Jest to historia młodego pianisty polskiego pochodzenia, który nie wytrzymuje presji i zrywa europejskie tournee. W filmie usłyszymy utwory Chopina, Presleya, a nawet tango argentyńskie. W teledysku promującym obraz zatańczyła je Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Wielka przyjaźń Lesz i Żmudy Trzebiatowskiej

  Młode gwiazdki Natalia Lesz i Marta Żmuda Trzebiatowska poznały się podczas VII edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo że na parkiecie były rywalkami, zapałały do siebie wielką sympatią. Co je połączyło?

 • "BrzydUla" jak Kasia Cichopek?

  Julia Kamińskaidzie drogą Kasi Cichopek czy Marty Żmudy Trzebiatowskiej i pomaga w znalezieniu pracy swojemu chłopakowi. Lew Murzenko wystąpi u boku swojej ukochanej w serial u "BrzydUla".