• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska jej partner

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska jej partner
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska nie chce już siedzieć w domu z dzieckiem?!

  Obserwując jej karierę dochodzi się do optymistycznego wniosku, że jest w czepku urodzona. Od startu, a pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w serialu "Kryminalni" w 2005 roku, Marta Żmuda(...) M.". Choć nie była to rola główna, na wet nie drugoplanowa, to po tym serialu wszyscy już wiedzieli, kim jest Żmuda Trzebiatowska. Posypały się propozycje. Jak każdy na początku drogi, obawiała się, że...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Marta żmuda-Trzebiatowska nie posiada się z radości! Czeka na poród!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula, mocno strzegą swojej prywatności. Jednak teraz postanowili zrobić wyjątek i podzielić się z fanami swoim szczęściem. Mają ważny powód.

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska cieszy się, że jej przyjaciółka też weźmie ślub! Namówiła ją?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) ślub uważa za najlepszą decyzję w swoim życiu. Teraz przed ołtarzem stanie jej przyjaciółka, a ona sama nie może już doczekać się, aż będzie świadkiem tego wydarzenia! To właśnie aktorce udało się ją do tego namówić?

 • Ile zarobiła Żmuda Trzebiatowska?

  Jesteś telewizyjną gwiazdą, musisz dobrze zarabiać. "Fakt" wyliczył, że Marta Żmuda Trzebiatowska (24 l.) w ciągu pół roku wzbogaciła się o prawie pół miliona złotych.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska ma na scenie nowego partnera. Kim jest?

  Do tej pory Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i mąż Kamil Kula (27 l.) byli nierozłączni, zarówno w życiu, jak i na scenie. Teraz aktorka ma nowego partnera.

 • Pięcioraczki Żmudy Trzebiatowskiej

  Faworytka aktualnej edycji "Tańca z gwiazdami", Marta Żmuda Trzebiatowska, chce mieć dzieci. I to nie jedno czy dwójkę, ale pięcioro!

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska wkrótce zostanie mamą?!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) ledwie wzięli ślub, a niedługo zostaną rodzicami?! Tak wynika z wypowiedzi jednej z koleżanek świeżo upieczonej małżonki. Podobno aktorka bardzo chce zostać matką. Niektórzy twierdzą, że to już najwyższa pora, bowiem ma ona 31 lat.

 • Dlaczego Trzebiatowska przegrała?

  Dlaczego Marta Żmuda Trzebiatowska, faworytka "Tańca z gwiazdami", odpadła z programu tuż przed finałem? Podobno widzom nie spodobał się... jej partner Adam Król.

Zdjęcia na temat: marta żmuda trzebiatowska jej partner