• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska matka

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska matka
 • "O mnie się nie martw": Marta Żmuda-Trzebiatowska dołącza do obsady

  Jesienią na antenie TVP2 zagoszczą nowe odcinki "O mnie się nie martw". Do obsady serialu dołączyła Marta Żmuda-Trzebiatowska, znana z "Na dobre i na złe", "Magdy M.", "Chichotu losu" czy filmów takich jak np. "Wkręceni 2", "Listy do M. 2".

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska zapłaciła krocie za poród!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka starannie przygotowywała się do tej zmiany w swoim życiu.

 • Żmuda Trzebiatowska w Hollywood

  W czwartek, 27 października, do wypożyczalni DVD trafia hollywoodzki debiut Marty Żmudy Trzebiatowskiej "Gry małżeńskie". Dystrybutorem wydawnictwa jest Monolith.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska pochwaliła się radosną nowiną

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (34 l.) realizuje się w jednej z najważniejszych ról – roli matki. Jednak oprócz tego ma także obowiązki zawodowe. Niedawno pochwaliła się fanom radosną nowiną. Szykuje nowy projekt!

 • Trzebiatowska opuszcza męża

  W serial u "Teraz albo nigdy!" szykuje się małżeńska scysja. Marta Orkisz (Żmuda-Trzebiatowska) wyprowadzi się od męża Roberta (Kasprzykowski).

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i Kamil Kula (27 l.) zostaną rodzicami? Tak można wyczytać w jednym z tabloidów. Wygadać miała się przyjaciółka aktorki. Zdradziła, że ta jest w czwartym miesiącu ciąży.

 • Trzebiatowska w nowym serialu

  Kolejną nową propozycję szykuje dla widzów TVP. Wiosną zobaczymy na ekranie Martę Żmudę Trzebiatowską i Mateusza Damięckiego w serialu "Chichot losu" .

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz tak szczerze o macierzyństwie!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (34 l.) jesienią 2017 roku urodziła syna Borysa. Aktorka jest znana z tego, że bardzo chroni prywatność swojej rodziny i niechętnie opowiadała o ciąży, a później o macierzyństwie. Tym razem zrobiła jednak wyjątek.

 • Piękna, ale bestia

  Serial "Julia", w którym Marta Żmuda Trzebiatowska wciela się w rolę gotowej na wszystko femme fatale, już od poniedziałku, 2 stycznia, na antenie telewizji TVN!

Zdjęcia na temat: marta żmuda trzebiatowska matka
Dyskusje na temat: marta żmuda trzebiatowska matka
 • Re: Agnieszka Sienkiewicz i Marta Żmuda Trzebiatowska obchodzą 34. urodziny

  Na pewno ulubienica nie jest Sienkiewicz złodziejka męża i ojca..... A teraz taka wzorowa żona i Matka Polka...

 • Re: "Na dobre i na złe": Marta Żmuda Trzebiatowska zostaje w Leśnej Górze!

  rodziną, Różaniec mówili za matki przyczyną.." kochani ludzie Matka Boża jest nieskończona miłością serdecznością i dobrocią pięknością  miecz boleści przeszylł jej najświętsze serce a ona przebaczyła wszystkim którzy ukrzyżowali jej syna Jezusa, wszystkich ludzi bardzo kocha Matka Boża i chcę każdemu pomagać modlcie się do Matki Bożej ludzie na różańcu najlepiej odmawiać nowennę pompejańska, Matka

 • Re: "Na dobre i na złe": Marta Żmuda Trzebiatowska zostaje w Leśnej Górze!

  , całą rodziną, Różaniec mówili za matki przyczyną.." kochani ludzie Matka Boża jest nieskończona miłością serdecznością i dobrocią pięknością  miecz boleści przeszylł jej najświętsze serce a ona przebaczyła wszystkim którzy ukrzyżowali jej syna Jezusa, wszystkich ludzi bardzo kocha Matka Boża i chcę każdemu pomagać modlcie się do Matki Bożej ludzie na różańcu najlepiej odmawiać nowennę