• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska nos

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska nos
 • Marta Żmuda Trzebiatowska sprzątnęła jej rolę sprzed nosa! Więdłocha jest wściekła?

  Obie bardzo chciały zagrać tę postać. Ale zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Pokonana do dziś mówi o tym z żalem.

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  "Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • "Na dobre i na złe": Poryw namiętności

  Po powrocie Lucyny (Anna Samusionek) do Leśnej Góry Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zwierzy się Julce (Aleksandra Hamkało), że przez nią jest sama jak palec, bo boi się zaufać ludziom.

 • Trzebiatowska już nie zatańczy!

  Przedostatni odcinek 8. edycji "Tańca z gwiazdami" zakończył się sensacją. Odpadła główna faworytka, Marta Żmuda Trzebiatowska. Kryształowa Kula przeszła jej więc koło nosa...

 • Wieś nie chce się wstydzić za Żmudę Trzebiatowską

  Marta Żmuda Trzebiatowska wyskakuje obecnie z każdej lodówki. O tym, że odniosła sukces świadczy rzesza nieprzychylnych jej osób i fakt, iż na forach internetowych coraz częściej jest opluwana. To wyznacznik sukcesu w Polsce. "Twoje Imperium" postanowiło przybliżyć nieco miejsce, z którego pochodzi aktorka i była uczestniczka "Tańca z gwiazdami": "Miejscowi mówią o Przechlewie: To dziura...

 • Trzebiatowska w nowym serialu

  Kolejną nową propozycję szykuje dla widzów TVP. Wiosną zobaczymy na ekranie Martę Żmudę Trzebiatowską i Mateusza Damięckiego w serialu "Chichot losu" .

 • Żmudzie Trzebiatowskiej naprawdę odbiło?

  Już kilka razy dochodziły do nas informacje, że 25-letnia Marta zachłysnęła się zdobytą w krótkim czasie sławą. Rok temu pracownicy TVN skarżyli się, że za kulisami "Tańca z gwiazdami" aktorka "wiecznie kręciła na coś nosem". Na imprezie Róże Gali wściekła się na fotoreporterów i, odpychając jednego nerwowo, przyłożyła mu aparatem. "Fakt" donosi, że teraz Marty mają dość osoby pracujące na planie...

 • Damięcki zakochany w Trzebiatowskiej

  Trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Chichot losu" . Film oparty jest na bestsellerowej powieści Hanki Lemańskiej pod tym samym tytułem. Bohaterów opowieści grają Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Damięcki.

 • Żmudzie Trzebiatowskiej puściły nerwy

  Marta wyraźnie nie radzi sobie z popularnością, jaką zdobyła w tym roku. Ucieka przed fotoreporterami, nie chce pozować do zdjęć i rozmawiać z dziennikarzami. Z powodu jej zachowania niedawno doszło do niemiłego incydentu.

 • Natalia Lesz nie ma szans

  Jedyna wokalistka w stawce "Tańca z gwiazdami" nie ma szans na zwycięstwo w programie - twierdzi kolorowa prasa.