• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska nowy film

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska nowy film
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska cieszy się, że jej przyjaciółka też weźmie ślub! Namówiła ją?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) ślub uważa za najlepszą decyzję w swoim życiu. Teraz przed ołtarzem stanie jej przyjaciółka, a ona sama nie może już doczekać się, aż będzie świadkiem tego wydarzenia! To właśnie aktorce udało się ją do tego namówić?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska gospodynią programu "Niepokonane"

  Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Na antenie stacji ID znana aktorka poprowadzi program "Niepokonane", przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców.

 • Żmuda Trzebiatowska przeżywa kryzys

  Nowy rok nie rozpoczął się dobrze dla aktorki. Ma problemy w życiu zawodowym i osobistym.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko

  Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na planie drugiej części komedii "Listy do M". Innych planów filmowych nie zdradza, bo ma podpisane klauzule poufności, które zobowiązują ją do milczenia.

 • Serialowa wiosna w telewizji

  Kożuchowska, czyli Agata Przybysz i Maria Okońska z nowego serialu "Prawo Agaty", Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", oraz gwiazdy "Na Wspólnej" i "Przepisu na życie" spotkały się(...) najdłużej nadawanego serialu TVN: Anna Guzik, Wojciech Błach, Maria Niklińska, Anna Kerth, Joanna Jabłczyńska i Anna Korcz. "Julię" reprezentowali: Marta Żmuda Trzebiatowska, Julia Rosnowska, Maja...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • "Czas honoru": Jakie seriale zobaczymy jesienią w TV?

  Fidusiewicz, Paweł Janyst, Julia Rosnowska i Katarzyna Sawczuk. W nowych odcinkach pojawią się też Borys Szyc, Edyta Olszówka, Ireneusz Czop i Mariusz Bonaszewski, a filmowcy odwiedzą również Milanówek, Otwock, Świebodzice i Walim. Ciekawostka: Specjalistyczną broń przygotowaną na potrzeby serialu udostępniło Łódzkie Centrum Filmowe. Jest przystosowana do ślepej amunicji, ze wzmocnionym hukiem i ogniem...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Po dłuższej przerwie Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do telewizji. Zagra w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". I trochę namiesza.