• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska ślub

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska ślub
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i Kamil Kula (27 l.) zostaną rodzicami? Tak można wyczytać w jednym z tabloidów. Wygadać miała się przyjaciółka aktorki. Zdradziła, że ta jest w czwartym miesiącu ciąży.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży!

  Kamil Kula, czyli Szczepan Lipski z "Na dobre i na złe", jesienią zostanie tatą! Żona aktora - Marta Żmuda Trzebiatowska, którą na małym ekranie oglądaliśmy ostatnio w 2015 roku jako Natalię w 5. serii "Przyjaciółek" - jest w czwartym miesiącu ciąży...

 • Żmuda Trzebiatowska została singielką?

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", została singielką! Piękna aktorka rozstała się z ukochanym, z którym planowała ślub i gromadkę dzieci!

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska bierze sekretny ślub z młodszym aktorem?!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) biorą dzisiaj sekretny ślub?! Tak twierdzi jeden z tabloidów! Uroczystość miała być owiana wielką tajemnicą i pierwszy przeciek do mediów pojawił się dopiero w dniu rzekomej ceremonii. Na wszelki wypadek już gratulujemy!

 • Żmuda Trzebiatowska: Czekam na dobrą propozycję

  Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na promocji książki Ewy Kasprzyk. Młoda aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Kasprzyk oraz o planach na przyszłość.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska ma na scenie nowego partnera. Kim jest?

  Do tej pory Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i mąż Kamil Kula (27 l.) byli nierozłączni, zarówno w życiu, jak i na scenie. Teraz aktorka ma nowego partnera.

 • Żmuda Trzebiatowska: Ani rozstanie, ani ślub!

  Zawsze uśmiechnięta. Zmysłowa, atrakcyjna, błyskotliwa i szalenie zdolna. Można by rzec: kobieta idealna! Oto cała Marta.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula nie sprzedadzą prywatności?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) nie zamierza sprzedawać prywatności. Jej mąż, Kamil Kula (27 l.), jest tego samego zdania. Do tej pory nawet nie potwierdzili oficjalnie, że zostaną rodzicami.

 • Żmuda: Dziecko tak, ślub nie?!

  Plotkowano, że się rozstali... A Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król wciąż bardzo się kochają. Mieszkają razem i są jedną z najbardziej zgodnych par w świecie show-biznesu. Czas na ślub? Na razie wspominają tylko o powiększeniu rodziny!

Wideo na temat: marta żmuda trzebiatowska ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

Dyskusje na temat: marta żmuda trzebiatowska ślub
 • Re: "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży!

  NOWOŚĆ chyba jedna z nie wielu najpierw ślub , później chrzciny

 • Re: Marta Żmuda Trzebiatowska

  Marta jest rewelacyjna! Postać Moni za każdym razem z Bożeną doprowadzają mnie do łez:D są rewelacyjne! Julia i Janek są tak nudni ze glowa boli. Maciuś z Kamilem też są fajni Zgadzam się z tobą w 100 % , Julia i Janek są nudni zero poczucia humoru i niech już se ten Janek weźmie tą swoją Julie niech wezmą ślub bo i tak się to tak skończy;)

 • Re: Marta Żmuda Trzebiatowska

  ROLA MONIKI JEST SUPER I MAMY Zgadzam się z tobą w 100 % , Julia i Janek są nudni zero poczucia humoru i niech już se ten Janek weźmie tą swoją Julie niech wezmą ślub bo i tak się to tak skończy;) Marta jest rewelacyjna! Postać Moni za każdym razem z Bożeną doprowadzają mnie do łez:D są rewelacyjne! Julia i Janek są tak nudni ze glowa boli. Maciuś z Kamilem też są fajni

 • Re: Marta Żmuda Trzebiatowska

  Zgadzam się z tobą w 100 % , Julia i Janek są nudni zero poczucia humoru i niech już se ten Janek weźmie tą swoją Julie niech wezmą ślub bo i tak się to tak skończy;) Marta jest rewelacyjna! Postać Moni za każdym razem z Bożeną doprowadzają mnie do łez:D są rewelacyjne! Julia i Janek są tak nudni ze glowa boli. Maciuś z Kamilem też są fajni ROLA MONIKI JEST SUPER I MAMY

 • Re: "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska świętuje 30. urodziny

  Po prostu niech weźmie ślub z Anną Cieslak skoro sie tak dobrze rozumieją...