• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska teraz albo nigdy w scenie

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska teraz albo nigdy w scenie
 • "Teraz albo nigdy!": Dwa tygodnie na Maderze, czyli polskie seriale w podróży

  Pierwszym polskim serialem, którego bohaterowie wyjechali za granicę, był wyprodukowany przez stację TVN "Teraz albo nigdy!". Jego akcja zaczynała się na fascynującej wyspie Maderze.

 • Żmuda Trzebiatowska: Czekam na dobrą propozycję

  Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na promocji książki Ewy Kasprzyk. Młoda aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Kasprzyk oraz o planach na przyszłość.

 • Żmuda-Trzebiatowska zabroniła robienia zdjęć

  Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska (25 l.) rozstaje się ze swoim dotychczasowym pracodawcą - stacją TVN. Jest wściekła. Złość odreagowuje na fotoreporterach i współpracownikach.

 • RMF FM świętuje w "Teraz albo nigdy!"

  Najgorętsze przeboje i największe gwiazdy w serial owym klubie Andrzeja (Mateusz Damięcki)! Muzycy i radio wcy świętują jubileusz POPlisty RMF FM razem z bohaterami "Teraz albo nigdy!".

 • Czeka na dobrą propozycję

  Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na promocji książki Ewy Kasprzyk. Aktorka opowiedziała nam o pierwszym spotkaniu z autorką oraz o swoich zawodowych planach na przyszłość.

 • Strzały na planie "Teraz albo..."

  Marta Orkisz (Marta Żmuda Trzebiatowska), bohaterka serial u "Teraz albo nigdy!", przechodzi ciężki okres. Definitywny koniec małżeństwa, kłopoty w pracy. Czy to dlatego podczas realizacji jednej ze scen sięgnęła po broń?

 • "Serial? Ileż można wciskać ludziom kit?"

  Marta Żmuda Trzebiatowska nie ma najlepszego zdania o produkowanych masowo przez rodzime stacje telewizyjne tasiemcach...

 • Uparta Trzebiatowska

  Marta Żmuda Trzebiatowska przyznaje, że często jest w swoim uporze nieznośna. Ciężko jej czasem przyznać się do porażki, a to może wywołać spięcia na planie. Jak na przykład z Patrykiem Vegą w czasie kręcenia jednego z odcinków "Twarzą w twarz".

 • Zdrada na ekranie

  Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Damięcki spotkali się po raz pierwszy na planie "Teraz albo nigdy!". W serialu TVN zagrali przyjaciół. W najnowszej produkcji TVP 1 "Chichot losu" wcielają się natomiast w zakochaną parę - Joannę i Marcina.

 • Hitchcock i "Teraz albo nigdy!"

  Kiedy mężczyzna kocha kobietę jest w stanie zrobić i poświęcić wiele, by ją zdobyć. Andrzej Bosz (Mateusz Damięcki) również nie cofnie się przed niczym, by usłyszeć z ust Basi (Kasia Maciąg) upragnione "tak". Czasami jednak niekonwencjonalne działania przynoszą trudne do przewidzenia konsekwencje.

Wideo na temat: marta żmuda trzebiatowska teraz albo nigdy w scenie
 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

 • Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz

  Twórcą tego filmu jest wizjoner, którego adekwatniej byłoby nazwać kompozytorem obrazu i dźwięku. Peter Mettler z kamerą przemierza świat, aby zbadać ludzkie koncepcje czasu. Jego film jest urzekającym połączeniem filmu dokumentalnego i spekulacji filozoficznej, poszerzającej ludzkie horyzonty. W drodze poprzez świat i czas reżyser odnajduje niesamowite połączenia pomiędzy pozornie oddalonymi od siebie rzeczami: wzory malowideł w świątyni buddyjskiej przypominają kolorowy układ kręgów w...