• Informacje na temat:

  marta żmuda trzebiatowska wesele

Artykuły na temat: marta żmuda trzebiatowska wesele
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska nie chce już siedzieć w domu z dzieckiem?!

  Obserwując jej karierę dochodzi się do optymistycznego wniosku, że jest w czepku urodzona. Od startu, a pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w serialu "Kryminalni" w 2005 roku, Marta Żmuda(...) M.". Choć nie była to rola główna, na wet nie drugoplanowa, to po tym serialu wszyscy już wiedzieli, kim jest Żmuda Trzebiatowska. Posypały się propozycje. Jak każdy na początku drogi, obawiała się, że...

 • Żmuda Trzebiatowska: Moje greckie wesele?

  Zaszyli się na greckiej wyspie. Być może wrócą tam niebawem w czasie podróży... poślubnej.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska bierze sekretny ślub z młodszym aktorem?!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) biorą dzisiaj sekretny ślub?! Tak twierdzi jeden z tabloidów! Uroczystość miała być owiana wielką tajemnicą i pierwszy przeciek do mediów pojawił się dopiero w dniu rzekomej ceremonii. Na wszelki wypadek już gratulujemy!

 • Trzebiatowska opuszcza męża

  W serial u "Teraz albo nigdy!" szykuje się małżeńska scysja. Marta Orkisz (Żmuda-Trzebiatowska) wyprowadzi się od męża Roberta (Kasprzykowski).

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska ostro o polskich ślubach

  Marta Żmuda-Trzebiatowska jest już ze swoim partnerem, tancerzem Adamem Królem (40 l.), od dobrych kilku lat. Mimo to parze nie spieszy się do ołtarza. "Myślę, że cała ta otoczka i papierologia nie(...). Wszystko takie na pokaz. Brak w tym wszystkim autentyczności" - mówi Marta. Doktor Pomponik się dziwi: jak to, Marto, nie chcesz bawić się z wąsatymi wujkami do "Białego misia"?! A Wy co sądzicie...

 • Lubią żyć "na kocią łapę"?

  Są razem już od od ośmiu lat. Ale z decyzją o ślubie nadal zwlekają. Jak długo jeszcze?

 • "Na dobre i na złe": Hania poślubi Michała?!

  Intymne zwierzenia, sercowe porady, wspólne lokum i ocalenie życia dziadka – to wszystko zbliży do siebie Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki).

 • Foremniak drapieżną wariatką

  Na styczeń 2011 roku planowana jest premiera najnowszej komedii Piotra Wereśniaka "Och Karol 2" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Jedną z kobiet tytułowego Karola, drapieżną kochankę - Wandę, zagra Małgorzata Foremniak.

 • Ach, co to był za ślub w... Teatrze Kwadrat

  Paweł Małaszyński, czyli dr Maks Keller z "Lekarzy", i Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", grają główne role w najnowszym przedstawieniu Teatru Kwadrat - farsie "Ślub doskonały", której premiera odbyła się w piątek.

 • "Na dobre i na złe": Dwie nowe role i... żona od losu!

  Wspólnej", niedawno dołączył do obsady "Na dobre i na złe". W nowych odcinkach serialu (ich emisję TVP2 rozpocznie 11 września) zobaczymy go jako doktora Antoniego Kosa - znajomego Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) z dawnych lat, który niespodziewanie zawita do Leśnej Góry i podejmie pracę w szpitalu. 44-letni aktor pojawi się też w jednym z odcinków nowej produkcji TVN "39 i pół tygodnia...