• Informacje na temat:

  martha stewart

Artykuły na temat: martha stewart
 • Znany raper boi się więzienia

  Raper T.I., który wkrótce zacznie odbywać 5-miesięczną karę więzienia, zwrócił się o poradę w tej sprawie do Marthy Stewart, ikony amerykańskiego stylu życia, która ma już na swoim koncie taką odsiadkę.

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • "Doktor Foster": Nowy seral w TVP2. Kiedy premiera?

  ...najpopularniejszych programów w Wielkiej Brytanii.  Obsada: Suranne Jones, Bertie Carvel, Robert Pugh, Jodie Comer, Thusitha Jayasundera, Victoria Hamilton, Adam James, Clare Hope Ashitey, Martha Howe-Douglas, Neil Stuke, Sara Stewart.  "Doktor Foster" I i II sezon - premiera 4 października br. w TVP2, emisja w czwartki, godz. 20.45

 • Kinga Rusin: Przez 6 dni w ogóle nie spałam

  Stewart otworzył jej drzwi do rozmów z innymi gwiazdami.

 • Trzeci sezona superserialu

  ...w miłości, Lynette Scavo (Felicity Huffman), która usiłuje pogodzić sprawy rodzinne i zawodowe, Bree Van De Kamp (Marcia Cross) - "Marthę Stewart na sterydach", Gabrielle Solis (Eva Longoria) - byłą...

 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

  Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę. Po "Perfekcyjnej pani domu" i "Perfekcyjnym ogrodzie" przyszedł czas na "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu". Autorka opowiada o pracy przy pisaniu najnowszej pozycji i zdradza, że już planuje kolejne.

 • Martha Stewart w Polsce

  Martha Stewart, autorka bestsellerowych poradników kulinarnych i lajfstajlowych, jedna z trzech kobiet - obok Oprah Winfrey i Hillary Clinton - których twarz rozpoznaje każdy Amerykanin, gościła w Polsce. W dość nietypowej dla siebie roli - autorki zdjęć, których wystawę zainaugurowała wczoraj w Złotych Tarasach.

 • Kate Bosworth pokazała zdjęcia ze ślubu

  W najnowszym numerze magazynu "Martha Stewart Weddings" Kate Bosworth podzieliła się z całym światem zdjęciami ze swojego ślubu.

 • Gloria Estefan adoptowała pieska

  W środę, 12 października, powiększyła się rodzina Glorii Estefan. Co ciekawe, stało się to w programie telewizyjnym Marthy Stewart. Wbrew obawom niektórych, nie był to poród na wizji - wokalistka po prostu zdecydowała się adoptować... pieska.

 • Gospodyni doradzi raperowi?

  Znany raper T.I., który wkrótce zacznie odbywać 5-miesięczną karę więzienia, zwrócił się o poradę w tej sprawie do Marthy Stewart, ikony amerykańskiego stylu życia, która ma już na swoim koncie taką odsiadkę.

Zdjęcia na temat: martha stewart
 • Martha Stewart
Wideo na temat: martha stewart
 • Kinga Rusin: Przez sześć dni w ogóle nie spałam!

  W czasie sześciodniowego pobytu w Nowym Jorku Kinga Rusin nie spała! Starała się bowiem zrobić jak najwięcej ciekawych reportaży. Dziennikarka jest jednak dumna z przywiezionych materiałów oraz szczęśliwa, że mogła odwiedzić Amerykę. – Nowy Jork jest dla mnie natchnieniem. Jeżeli mogę jechać, to rzucam wszystko i jadę – mówi dziennikarka. Zdradza także, że wywiad z Marthą Stewart otworzył jej