• Informacje na temat:

  martin bashir

Artykuły na temat: martin bashir
 • Menadżer Jacksona: Zabił go film

  Uzależnienie Michaela Jacksona od leków wywołał telewizyjny film dokumentalny autorstwa brytyjskiego dziennikarza Martina Bashira, przedstawiający gwiazdora jako ekscentrycznego dziwaka i nieodpowiedzialnego ojca - twierdzi były menedżer króla popu, Dieter Wiesner.

 • Madonna: Kolejny film o niej?

  Angielski reżyser Martin Bashir, którego dokument "Leaving With Michael Jackson", opowiadający o Michaelu Jacksonie, narobił ostatnio sporego zamieszania, ma w planach nie mniej interesujące projekty. Istnieje podobno spora szanse na to, że nakręci on film o Madonnie.

 • Jackson bohaterem dokumentu

  Michael Jackson jest bohaterem filmu dokumentalnego, wyreżyserowanego przez dziennikarza Martina Bashira, który uzyskał podobno niespotykany wcześniej dostęp do prywatnego życia Króla Popu. Premiera obrazu w jednej z angielskich telewizji odbędzie się już w lutym.

 • Kylie Minogue broni Jacksona

  Kylie Minogue postanowiła odnieść się do wypowiedzi Michaela Jacksona dotyczących jego relacji z młodymi chłopcami. Gwiazdor przyznał, że zdarza mu się sypiać z dziećmi w jednym łóżku. Słynna australijska piosenkarka twierdzi, że wokaliście w miejsce ostrej krytyki należą się za to raczej słowa pochwały.

 • Michael Jackson kontratakuje

  Michael Jackson, wielka gwiazda muzyki pop, twierdzi, że dokument "Living With Michael Jackson", który spowodował, że wokół piosenkarza pojawiło się ostatni sporo szumu, przedstawia zakłamany obraz jego osoby, a reżyser filmu jest hipokrytą. Piosenkarz postanowił ujawnić prawdę i nakręcić własny film.

 • Michael Jackson: Ugoda z telewizją?

  Michael Jackson jest bliski osiągnięcia ugody z angielską kompanią telewizyjną Granada, odpowiedzialną za emisję kontrowersyjnego filmu o jego życiu oraz Martinem Bashirem, autorem tego dokumentu. Wokalista oskarża twórców stawiającego go w niekorzystnym świetle filmu o złamanie warunków zawartej z nim umowy.

 • Michael Jackson: Sprawa w sądzie

  Michael Jackson, gwiazdor muzyki pop, procesuje się w sądzie z Martinem Bashirem, reżyserem dokumentu "Living With Michael Jackson", w związku z wypowiedziami, jakie padają w filmie. Pierwszą rundę słynny wokalista wygrał, choć jeszcze przed emisją dokumentu udzielił na nią pisemnej zgody.

 • Michael Jackson pozywa twórców dokumentu

  Prawnicy Michaela Jacksona wnieśli do sądu pozew, w którym żądają wydania zakazu emisji materiału filmowego nakręconego przez angielskiego dziennikarza Martina Bashira, podczas prac nad słynnym już dokumentem "Living With Michael Jackson". Chodzi o sceny, które nie zostały jeszcze ujawnione publiczności.

 • Jackson: "Proszę, pomóż mi!"

  Dramatyczne nagrania Michaela Jacksona, opowiadającego o poważnych kłopotach finansowych i obawiającego się o swoją przyszłość, trafiły do sieci.

 • M. Jackson w szpitalu

  "Król muzyki pop" Michael Jackson, którego proces z oskarżenia o molestowanie seksualne rozpoczął się pod koniec stycznia, zachorował we wtorek, 15 lutego, na grypę i został odwieziony do szpitala.