• Informacje na temat:

  martin castro

Artykuły na temat: martin castro
 • "To nie koniec świata!": Mikołaj Roznerski i Martin Gimenez Castro razem w kuchni!

  Najlepszy kucharz w Polsce - znów przed kamerami! Martin Gimenez Castro, zwycięzca telewizyjnego show "Top Chef", zaczyna nową karierę i... zamienia się w aktora. 20.03 widzowie zobaczą go w serialu "To nie koniec świata!" - w odcinku numer 16.

 • Koroniewska zaprasza na "Tajemniczy Składnik"

  Nowoczesna kuchnia, najnowsze trendy kulinarne oraz interesujące i praktyczne porady dla każdego pasjonata gotowania, których nie znajdzie się w książkach kucharskich. Już 10 marca premiera nowego show Polsatu - "Tajemniczy Składnik". Gospodyni programu, Joanna Koroniewska zaprosi do kuchni cenionych szefów kuchni oraz ekspertów kulinarnych, którzy pokażą jej i widzom, jak w swoim domu przygotować danie rodem z najlepszej restauracji.

 • "To nie koniec świata!": Apetyt na przystojniaków!

  Zapraszamy na 16. odcinek "To nie koniec świata" w którym wystąpią aż dwie nowe gwiazdy: Mikołaj Roznerski oraz Martin Gimenez Castro, zwycięzca pierwszej edycji telewizyjnego show "Top Chef". Kim okażą się grani przez nich bohaterowie - i jak wpłyną na życie Pawła?

 • "Top Chef": Walka na noże w finale

  Odporność na presję, stalowe nerwy, kulinarna kreatywność i dążenie do perfekcji - to cechy, które powinien mieć "Top Chef". Kto pokona rywali, zyska uznanie jury, miano najlepszego i główną nagrodę trzeciej edycji show?

 • "Angela": Zemsta córki

  Castro postanowił powierzyć tę rolę Edith González, natomiast Yadhi zaproponowano inną postać. Wtedy zaprotestował Juan Soler. Aktor stwierdził, że obiecano mu partnerkę, która będzie wyglądała na młodszą od niego. Dwa lata starsza Edith prezentowała się według niego zbyt dojrzale. Wtedy Castro "zwrócił" Carillo jej pierwotną rolę. Aktorka nakręciła 25 odcinków i wtedy... ponownie odebrano jej postać...

 • Krew, pot i łzy, czyli drugi sezon "Top Chef"

  Właśnie rusza druga polska edycja najlepszego kulinarnego show na świecie. Jak będzie tym razem? Kto się zgłosił do programu? Czy odkryjemy talent na miarę Kubańczyka zakochanego w Polce i w Polsce, Martina Gimeneza Castro, finalisty poprzedniej edycji? Gotowanie połączone z fascynującą rywalizacją na najwyższym poziomie wraca na antenę Polsatu - wszystkiego dowiemy się już 5 marca!

 • Nowość z Latinowood: „Korona łez”

  ...w warsztacie samochodowym. Gdy José Alberto Castro ogłosił, że nakręci nową wersję telenoweli z 1964 roku, przypuszczano, że w głównej kobiecej roli obsadzi swoją siostrę, Veronicę Castro. Jako kandydatkę wymieniano też Anę Martin, ale ostatecznie Refugio zagrała Victoria Ruffo. Potem spekulowano, kto wcieli się w jej serialowych synów. W mediach pojawiały się nazwiska takie, jak Alfonso...

 • Tragedia na planie "Hell's Kitchen"

  Wystarczyła chwila nieuwagi i na planie pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" doszło do wypadku! Jedna z osób walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro Wojciecha Modesta Amaro trafi do szpitala.

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...oficjalnie są parą. Można się domyślać, że zerwanie przez nią zaręczyn z producentem José Alberto Castro nie było przypadkowe, a Rulli miał w tym udział. Skandale Świat przeżył szok, gdy(...), Martina Rodriguez, zadebiutowała w roli matki. Na świat przyszły bliźniaki - Akiba i Yehuda - owoc związku z Joshuą Mintzem. Śluby 27 września w Wenecji miało miejsce najważniejsze wydarzenie...

 • "Hell's Kitchen": "Ja cię tak kocham..."

  Pojawienie się Igora Herbuta w "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" wywołało ogromne zamieszanie wśród uczestniczek programu. Zachwycone dziewczyny nie tylko nie szczędziły komplementów liderowi zespołu LemON, ale wyznawały mu również... miłość!

Dyskusje na temat: martin castro